Avatar uživatele
anonym

Odsoudili by jste moji zálibu ?

Já totiž rád kontroluji různé automaty na kávu,cukrovin­ky,telefony,zda nenajdu nějaké zapomenuté drobné.Dnes to byl vejvar- 2 korunky.Rekord mám z tel budky,kde jsem našel 38 korun!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? led, Berušinka, Kerberus, hanulka11, dědapetr, anonym před 4651 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Neodsuzuji,ale zjišťuji že na to nejsem sám.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Berušinka

Proč? Já určitě ne =) Aspon máš dobrý přívydělek =D
Nedávno jsme byli s přítelem v Hornbachu – jeden pán tam měl před vchodem problém s automatem na pití – byli tam nahoře zasekané drobné (50,– – ty lidi jsou tak blbý, že si nepřečtou, že ten automat prostě 50,– nebere! No, škoda slov) … chvilku to tam řešili s mým přítelem – pak přítel navrhnul, že by si pán mohl jít pro nožík (je tam i občertvení) – tak to prošťouchal a vypadlo asi 150,– – přítel od něj dostal 50,– jakože pomohl =) Takže od té doby přítel automaty kontroluje – akorát by si měl do kapsy pořídit ten nožík na prošťouchnutí, kdyby náhodou =) Zapomenuté drobné nekontroluje =)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ella

neodsuzuji. a proč taky??? nedávno jsem si v práci šla do automatu koupit minerálku a když jsem si brala zpátky drobné byla tam desetikoruna navíc! :D
úpřimně – kdo by tam ty drobné nechal, kdyby je našel? nikdo!
občas když si jdu koupit lístek na MHD, tak taky zkouknu okolní automaty :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

To není žádný objev, v USA to používají homeles už přes 45 let.
Takže amerikanizace i v českých podmínkách.
Doplňuji:
Na pražském hl. nádraží jsou automaty na perónech. Pravidelně mají ve vhazovacích otvorech vatu, izolepu, fólii apod. Cestující vhodí mince, zmačkne výběr, nic nevypadne, tak zabouchá a zanadává, ale utíká k odjíždějícímu vlaku.
Zpoza rohu se přikolébá bezdomovec se špachtličkou a háčkem, vytáhne úlovek a číhá na další volavku. Štítek kam volat při poruše je záměrně poškrábán a před příjezdem zásobovací firmy 3× týdně, jsou pastičky odstraněny, aby se tam hoďku po jejich odjezdu zase vrátily.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

vůbec bych tě neodsoudila

já zase jsem ujetá v cizině na telefonní budky- často najdu /úlovky/karty

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnosis

ne, tohle obcas taky delam:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

další takovej!

a pakk se můžu divit, že nic nenajdu!
Nepodělíme si rajony?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek