Odsoudili by jste moji zálibu ?

Já totiž rád kontroluji různé automaty na kávu,cukrovin­ky,telefony,zda nenajdu nějaké zapomenuté drobné.Dnes to byl vejvar- 2 korunky.Rekord mám z tel budky,kde jsem našel 38 korun!

Nejlepší odpověď
dědapetr

Neodsuzuji,ale zjišťuji že na to nejsem sám.

Další odpovědi
Berušinka

Proč? Já určitě ne =) Aspon máš dobrý přívydělek =D
Nedávno jsme byli s přítelem v Hornbachu – jeden pán tam měl před vchodem problém s automatem na pití – byli tam nahoře zasekané drobné (50,– – ty lidi jsou tak blbý, že si nepřečtou, že ten automat prostě 50,– nebere! No, škoda slov) … chvilku to tam řešili s mým přítelem – pak přítel navrhnul, že by si pán mohl jít pro nožík (je tam i občertvení) – tak to prošťouchal a vypadlo asi 150,– – přítel od něj dostal 50,– jakože pomohl =) Takže od té doby přítel automaty kontroluje – akorát by si měl do kapsy pořídit ten nožík na prošťouchnutí, kdyby náhodou =) Zapomenuté drobné nekontroluje =)

Ella

neodsuzuji. a proč taky??? nedávno jsem si v práci šla do automatu koupit minerálku a když jsem si brala zpátky drobné byla tam desetikoruna navíc! :D
úpřimně – kdo by tam ty drobné nechal, kdyby je našel? nikdo!
občas když si jdu koupit lístek na MHD, tak taky zkouknu okolní automaty :D

anonym

To není žádný objev, v USA to používají homeles už přes 45 let.
Takže amerikanizace i v českých podmínkách.
Doplňuji:
Na pražském hl. nádraží jsou automaty na perónech. Pravidelně mají ve vhazovacích otvorech vatu, izolepu, fólii apod. Cestující vhodí mince, zmačkne výběr, nic nevypadne, tak zabouchá a zanadává, ale utíká k odjíždějícímu vlaku.
Zpoza rohu se přikolébá bezdomovec se špachtličkou a háčkem, vytáhne úlovek a číhá na další volavku. Štítek kam volat při poruše je záměrně poškrábán a před příjezdem zásobovací firmy 3× týdně, jsou pastičky odstraněny, aby se tam hoďku po jejich odjezdu zase vrátily.

hanulka11

vůbec bych tě neodsoudila

já zase jsem ujetá v cizině na telefonní budky- často najdu /úlovky/karty

gnosis

ne, tohle obcas taky delam:)

arygnoc

další takovej!

a pakk se můžu divit, že nic nenajdu!
Nepodělíme si rajony?