Odpovědi zlaté!

Hej hola, kde jste kdo. Právě před 30 min. dosáhly Odpovědi zlata – 10 000 registro­vaných uživatelů.
Ještě v poledne se www ptal na možné důvody oslav.
Nuže tady je šance bez ohledu na narozky i svátky!!
Doplňuji:
Malé právní poučení pro zvědavého HOMERa.
Jméno výherce smí být v případě výhry uveřejněno teprve poté, kdy dotyčný odsouhlasí, že jeho jméno může být použito pro propagační a reklamní účely.
(Jedná se o respektování ochrany osobních dat a údajů, příp. ochranu osobnosti, jejích práv a integrity).

Nejlepší odpověď
annas

Je hezké se radovat, že jsme zde něco zažili, třeba se i ztrapnili, nebo litovat, že to někdy nebylo to pravé ořechové a že jsme nezažili nic?

Připíjím na zdraví všech současných i minulých uživatelů, kteří patřili či patří mezi oněch 10.000 …

Další odpovědi
anonym

OOO !! Jak jste na to prisel ? Kde jste Adminkove !! ? Nebo jste to vy ! ? 🙂
Blahopreji Odpovedim , ale i nam vsem.
Ja chci darecek ! Adminkove by nam mohli poodhalit nejaka tajemstvi. ! 🙂 -iv-

hanulka11

To je paráda , to mě nikdy nenapadlo sledovat, jste tu správný „špión“ to je krásné.A dáme si ať nám to dál takhle šlape

http://img.na­dapenny.com/t20/110­78/nadap130957556­590231.gif

HOMER

Tak to je super,kdepak je ten šťastlivec? 🙂

Doplňuji:
Ale no jo,však já jsem se ptal kde je nikoli kdo je to,myslel jsem,že napíše „tady“. :D

tom004

Skvělé,jenom teď nevím,komu konkrétně blahopřát,tak,přeji stránkám,aby na nich bylo mnoho kvalitních dotazů,i odpo­vědí,od bezva lidí.

http://img.na­dapenny.com/t20/112­01/nadap103238110­780232.jpg

led

Som rada, že napriek problémom, ktoré tu boli sa odpovědi.cz pozviechali a majú úspech.
Blahoželám všetkým, ktorí prispeli k jubileu.
PS.
nemôžme sa u tejto príležitosti zložiť -iv- na jej milované tričko? 🙂

arygnoc

jejda, to nás je tolik?

anonym

Moje zlata Led . ( kazdy den je pro me nekdo jiny zlaty – to ja takhle dolejzam ) a aby jste si o sobe moc nemyslela. ! 🙂 Ja jsem si u Adminku tricko objednala , uz jako stribrna.! 🙂 Ale velikost XXXXXL. Prisaham. Muzete jim napsat a zeptat se jich. Cekam dodnes a marne. 🙂 -iv-

anonym

Ad led, tričko pro -iv- admmini v požadované velikosti nemá. Zbývá se tedy složit na zhotovení na zakázku, ovšem velikost7×XL se vyrábějí jen na dvou místech v EU s tím, že prý další velikost už je jen cirkusový stan.
A když jsme u -iv-, abych se nedopustil faux pas jako ona, nabízím kontrolu na celkovém žebříčku uživatelů na úplně poslední řádce -„počet záznamů“. V tuto chvíli by tam mělo být 10 002.

anonym

Dr. Axl !! Cirkusovy stan ZATIM jeste nemam. Nosim normalni . Zacinala jsem se stanem pro 2 a ted uz mam satovku ze stanu pro 4 clennou rodinu ! :-p ! -iv-

led

Nevadí, niečo vymyslíme, až tu bude 20 000 užívateľov.
ale som rada, že nestrácate humor
PS.
Ja tiež nemám tričko ☹ bé bé.

anonym

Ad tom, komu blahopřát? No přece my sobě navzájem, protože je to především naše zásluha. Provozovatel jen čeká, takže k tomu přijde jako slepý k houslím.
Je to jako u Národního divadla- „Národ sobě!“