Avatar uživatele
anonym

Odpovědi zlaté!

Hej hola, kde jste kdo. Právě před 30 min. dosáhly Odpovědi zlata – 10 000 registro­vaných uživatelů.
Ještě v poledne se www ptal na možné důvody oslav.
Nuže tady je šance bez ohledu na narozky i svátky!!
Doplňuji:
Malé právní poučení pro zvědavého HOMERa.
Jméno výherce smí být v případě výhry uveřejněno teprve poté, kdy dotyčný odsouhlasí, že jeho jméno může být použito pro propagační a reklamní účely.
(Jedná se o respektování ochrany osobních dat a údajů, příp. ochranu osobnosti, jejích práv a integrity).

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 20Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Kerberus, johana 56, hanulka11, chudst, tom004, anonym, anonym, Ied, anonym, boIak, 1654, 1564, I564, skrz, lIInes, Teryle, Iahny, HIada, PIacebo před 4664 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Je hezké se radovat, že jsme zde něco zažili, třeba se i ztrapnili, nebo litovat, že to někdy nebylo to pravé ořechové a že jsme nezažili nic?

Připíjím na zdraví všech současných i minulých uživatelů, kteří patřili či patří mezi oněch 10.000 …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

OOO !! Jak jste na to prisel ? Kde jste Adminkove !! ? Nebo jste to vy ! ? 🙂
Blahopreji Odpovedim , ale i nam vsem.
Ja chci darecek ! Adminkove by nam mohli poodhalit nejaka tajemstvi. ! 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

To je paráda , to mě nikdy nenapadlo sledovat, jste tu správný „špión“ to je krásné.A dáme si ať nám to dál takhle šlape

http://img.na­dapenny.com/t20/110­78/nadap130957556­590231.gif

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HOMER

Tak to je super,kdepak je ten šťastlivec? 🙂

Doplňuji:
Ale no jo,však já jsem se ptal kde je nikoli kdo je to,myslel jsem,že napíše „tady“. :D

Upravil/a: HOMER

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Skvělé,jenom teď nevím,komu konkrétně blahopřát,tak,přeji stránkám,aby na nich bylo mnoho kvalitních dotazů,i odpo­vědí,od bezva lidí.

http://img.na­dapenny.com/t20/112­01/nadap103238110­780232.jpg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Som rada, že napriek problémom, ktoré tu boli sa odpovědi.cz pozviechali a majú úspech.
Blahoželám všetkým, ktorí prispeli k jubileu.
PS.
nemôžme sa u tejto príležitosti zložiť -iv- na jej milované tričko? 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

jejda, to nás je tolik?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Moje zlata Led . ( kazdy den je pro me nekdo jiny zlaty – to ja takhle dolejzam ) a aby jste si o sobe moc nemyslela. ! 🙂 Ja jsem si u Adminku tricko objednala , uz jako stribrna.! 🙂 Ale velikost XXXXXL. Prisaham. Muzete jim napsat a zeptat se jich. Cekam dodnes a marne. 🙂 -iv-

před 4664 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ad led, tričko pro -iv- admmini v požadované velikosti nemá. Zbývá se tedy složit na zhotovení na zakázku, ovšem velikost7×XL se vyrábějí jen na dvou místech v EU s tím, že prý další velikost už je jen cirkusový stan.
A když jsme u -iv-, abych se nedopustil faux pas jako ona, nabízím kontrolu na celkovém žebříčku uživatelů na úplně poslední řádce -„počet záznamů“. V tuto chvíli by tam mělo být 10 002.

před 4664 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Dr. Axl !! Cirkusovy stan ZATIM jeste nemam. Nosim normalni . Zacinala jsem se stanem pro 2 a ted uz mam satovku ze stanu pro 4 clennou rodinu ! :-p ! -iv-

před 4664 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Nevadí, niečo vymyslíme, až tu bude 20 000 užívateľov.
ale som rada, že nestrácate humor
PS.
Ja tiež nemám tričko ☹ bé bé.

před 4664 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ad tom, komu blahopřát? No přece my sobě navzájem, protože je to především naše zásluha. Provozovatel jen čeká, takže k tomu přijde jako slepý k houslím.
Je to jako u Národního divadla- „Národ sobě!“

před 4664 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek