Avatar uživatele
SinceX

Odpovědi mají konkurenci…

Koukal jsem se na ten „otázkomat“, myslíte, že je rozdrtíme? Já myslím, že to mají hezky propracovaný, takže bychom měli zaútočit znalostmi…:)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, panenka, Jahoda, kapka, PostApMan před 5004 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

určitě jím to nandáme je nás víc

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

Já na „otázkomat“ koukala a budu se tam registrovat. Ráda pomáhám v takových internetových poradnách. Proto mě najdete na poradte.cz, ptejse.cz a chodím i na casteotazky.cz, ale zatím jsem neodpovídala. Je to tam fakt nuda 😁 Dále mě najdete i na slovenské verzi Odpovědí, tedy na odpovede.sk. 🙂

Nejvíce ale budu chodit na odpovedi.cz, protože ty jsou pro mě nejlepší 😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
PostApMan

Odpovědi – potažmo k návštěvnosti se řadí někam na 3. místo v návštěvnosti, zatím co poradte.cz je na 1.místě a ptejse.cz na 2.

Jediný koho odpovědi.cz zatím bezpečně rozdrtili je casteotazky.cz (mají cca 15 uživatelů :) )

A v tomto směru webových stránek nejde o nic jiného, než o věrnou komunity lidí a dobrou reklamu, odpovědi mají výhodu v reklamě na FB a používání AdSense od Google, takže otázkomat má asi smůlu, těchto webů je hodně, musel by nabídnout něco co jinde neni a zařídit to tak aby o tom vědělo co nejvíce lidí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Toruk

Na Odpovědích jsou jistě věci, které by šly zlepšit. Jako třeba diskuze, připadá mi, že nejsou šťastně řešené, jsou přehlédnutelné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Už teď vím, že jsou to další sběrači adres. Nic na tom, pokud nechceme rabovat, musíme nějak podnikat. Tamty stránky dají možnost kliknout co je lepší. Jestli chřest nebo banán. Tímto se ale na Odpovědích neřídíme. Žije to tu, něco poopravili, něco odstřihli a něco přidali. Přidali nám možnost diskuze kterou schovali pod otázku. Hlavně aby bankomatotazkomaté nekopírovali. Máme se tady myslím jako v bavlnce. Dobrou noc.
Doplňuji:
http://otazko­mat.cz/o-projektu/podminky/

/Provozovatel si vyhrazuje právo libovolně nakládat s údaji uživatelů a projevů jejich osobní povahy pro statistická měření, analýzy či marketingové účely či citovat uživatele./

Tudíž jsme ovce.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Me nikdo nezlanaří,ja zustanu verna.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Kdasi,kdyz tady byval jeste Kenyrts,tak to byvalo OK,pak,kdyz odesel,rikali,ze na konkurencni ptej se!,tak jsem tam ze zvedavosti nakoukla,des,my jsme suverene lepsi!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek