pol32

Mohu požádat o navrácení řidičského průkazu měsíc před uplynutím poloviny doby, na niž byl odebrán?

Chtěl bych se zeptat, jestli je pravda, že můžu žádat o prominutí trestu měsíc předem při dosažení poloviny trestu, nebo až po uplynutí poloviny trestu?? Jedná se odebrání řidičského průkazu za alkohol na 14 měsíců, mám za sebou 6 měsíců trestu.

Nejlepší odpověď
Drap

O navrácení můžeš žádat, kdy chceš. Třeba druhý den po odebrání. Nepočítej však s tím, že by ti vyhověli. A proč by taky měli?

Další odpovědi
jmhad

Požádat můžete o cokoliv. Záleží na doporučení obce a dalších a ti než to vyřídí,mohou klidně ony dva měsíce uběhnout. Ale právní nárok není na nic.

arygnoc

a načo ti bude?
len choď z pivka pekne peši, skôr, ako ťa zavrú, že si niekoho pod vplyvom alkoholu na aute niekoho zabil.

😉