Avatar uživatele
721

Co by se stalo, kdybych odešla od rodičů a bydlela u přítele, i když mi ještě není 18 let?

Ahoj, co by se stalo kdyz mi jěště není 18 ale odešla bych z domů od rodičů? A bydlela bych u přítele stím že bych se rodičům denně ozývala aby věděli co semnou je … děkuji za odpoveď

odchod z domova

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? orestez před 3184 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Awe

Pořád si v jejích péči, a mají za tebe zodpovědnost. Takže i kdyby to nějakou světlou chvilkou odsouhlasili, a něco by se stalo mají to na svědomí. Žádný normální rodič by tohle nedovolil, pokud nechodíš do práce, nejsi jinak výdělečně činná a nejsi schopna se o sebe sama postarat. V 17 jsi ještě hloupá pipka co má zkreslený pohled na život. Neber tohle jako urážku, ale vím o čem mluvím. U některých žen tohle zůstává až do pozdního věku

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

A nechceš raději počkat, až Ti bude 18 let ? Rodiče za Tebe mají stále odpovědnost a jistě by měli jisté obavy. Představ si, že by jsi měla dceru, které není 18 let a odejde z domova od rodičů. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Zbynas

Pokud to dovolí, je to na vaší domluvě. V opačném případě Tě můžou dát nechat hledat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Sledovací čip do mobilu který bude vysílat tvou aktuální GPS polohu, GoPro kameru která jim bude živě vysílat na počítač obraz, a myslím že si nakonec daj říct. Akorát v noci pod peřinou bych to vypnul, oni ty škleby v přítelově obličeji by pro ně nemuselo bejt nic moc příjemnýho..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
721

Mohli by mě nechat hledat ikdyž by jsem se jim denně ozývala?

před 3184 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek