Může, ale nejprve bych to zkusila jen málo, záleží také, jak mu to bude chutnat. Jednotlivé nové chutě je potřeba přidávat postupně.
| 0 Nominace Nahlásit |
Pokud má váš syn 7 měsíců tak přesnídávku z jablíček a se
skořicí může.
Mojím dcerám jsem kupovala sunarku se skořicí a pamatuji si že tam bylo
napsáno od 6 měsíce že se to může jíst.
|
0
před 5899 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Také si myslím, že může, ale opatrně s množtvím. V tomto případě méně znamená více.
|
0
před 5899 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 1750 | |
| annas | 1347 | |
| Kepler | 1091 | |
| hanulka11 | 984 | |
| marci1 | 919 | |
| da ny | 699 | |
| iceT | 642 | |
| zjentek | 606 | |
| quentos | 538 | |
| briketka10 | 493 |
| Vaření a recepty |
| Restaurace |
| Nápoje |
| Vegetariáni |
| Ostatní jídlo a vaření |