dust8

Od kolika let je pro děti vhodný dron?

Odpovědi
Edison

Od 15. Z několika důvodů. Ale zmíním ten základní: I používání dronů podléhá zákonům.

aliendrone

Není dron, jako dron, záleží na typu. Například aliendrone je pro malé haranty naprosto nevhodný, přinejmenším do doby, než se naučí neslintat, mluvit a obejít bez plínek. ;) :)

Panomedia.cz

myslím, že hodně záleží jaký dron a jakým dětem. takové ty domácí hračky nebo malé drony s ochranou vrtulí bych se asi nebál dát do ruky třeba i za dohledu dětem. a na druhou stranu, jsou dospělí, kteří by je neměli používat ani ve třiceti. obecně takové ty hračky do 250g (které už taky umí dost lítat) mohou používat i děti do 14 let