Gabullka

Od kdy si vaše děti poradily s většími kousky jídla?

S jakými jídly jste konkrétně začínaly? Jsme pořád na kašičkách, tak přemýšlím, kdy je nejvhodnější čas zkusit dát i jídlo, kde budou drobné kousky.

Odpovědi
JarkaHor

Co dáváme tady ta jídla od 10. měsíce, tak tam už jsou kousíčky :) https://www.su­nar.cz/produk­t/bio-bataty-hovezi-maso-cocka

Lgee

Od 5 let

led

Odkedy zistili, že jedlo možno aj deliť (porcovať) na menšie kúsky.

paul1

Radil jsem se s manželkou, ta říká, že měkké ovoce se může dávat od cca 1/2 roku.
Od 4. měsíce je možné dávat rozmixovanou zeleninu v polévce.