zjentek

Objevil Václav Havel již dříve božské zákony pravdy a lásky, stejně jako současně i já?

Přece dávno přede mnou, před mou současnou reinkarnací, dávno před božským ozářením mé fyzické osoby Vesmírem, před osvícením mého ducha nejjasnějším světlem Vesmíru, existovala jistá Maru Baker- Eddy, která, dle svých vlastních slov, rovněž objevila božské zákony života, pravdy a lásky. Dávno dávno předtím, než jsem je ve 20. století znovuobjevil já, potkalo osvícení i tuto dámu Maru, s následky probuzení k hloubce a to konkrétně někdy okolo roku 1860. Tím si tehdy přivlastnila dovednosti, vlastní mému současnému já, vycházející z poznání Vesmíru, jeho hloubky, jeho celku, který se mi i se zákoutími celý otevřel a naservíroval mi jeho božské zákony bytí, života, existence, pravdy a lásky v celičké své kráse, v plném množství, kdy bez celkového absolutního odevzdání se Jemu, Vesmíru, není pro běžného smrtelníka nikterak možné tyto všechny v krátkém čas. horizontu zhltat!

Jenže těmito zákony Pravdy a Lásky se oháněl také samaritán a ochránce slabých Václav Havel a tak mě zajímá přesně to, na co jsem se vlastně už zeptal. Děkuju.

@elkon(e), jsem zcela bdělý, plně probuzen (hluboce), cítím každou buňkou svého fyzického já. Děkuju.

Nejlepší odpověď
aliendrone

NEMOHU odpovědět! Na mysl se mi v souvislosti s pašíkem Vašíkem CHROCHTY CHROCHT nezadržitelně derou takové výrazy (které by neměl znát ani TAKOVÝ sposťák a chrapoun, jako jsem já!), že napsat je, tak shoří internet! 😉 😁

Ale abych nebyl jen poslem špatých zpráv, tak jsem pro tebe objevil NOVOU LÁSKU! A můžeš být klidný, NEBUDE to jen o fyzičnu, budě tě schopna oblažit i UMĚLECKY! 😉 Tudíž možná dojde i na SPIRITUÁLNÍ zážitky (neplést se spiritistickými-duchařením). Ovšem musím si ještě rozmyslet, jestli jsi byl celý rok hodný. Zjevně u tebe čert s Mikulášem NEBYL, bo by ses ještě teď vyhrabával z té gigantické haldy uhlí. 😉 😁 😁

Další odpovědi
Ametyst

Neobjevil nic. Jeho objevil sponzor Šoroš, a využil ho stoprocentně pro své špinavé plány. Dokonce je pro to využití jako agent speciální slovo- myslím že „vytěžit“?

elkon

Už zase moc hulíš…

Julo Tribula

Objavil si priame spojenie s pôsobením vytvárajúcim totálnu sebeckosť, ktorej najvyšší stupeň je úplne sa oddeliť od spoločnosti a to formou suicídie. Teraz si už len vyberáš spôsob ako ju uskutočníš a to záleží na tom akí ľudia sú okolo teba, či to bude formou nevyliečiteľného ochorenia, alebo akoby náhodnej nehody, alebo si dopomožeš vlastnou rukou.

zjentek

Aliene, tak SAKRA sem s ní! Bo jsou jen dvě možnosti. Bdto jsi zapoměl na link, ANEBO jsem já ZASE NĚCO nepochopil 🤪🥱