Avatar uživatele
zjentek

Objevil Václav Havel již dříve božské zákony pravdy a lásky, stejně jako současně i já?

Přece dávno přede mnou, před mou současnou reinkarnací, dávno před božským ozářením mé fyzické osoby Vesmírem, před osvícením mého ducha nejjasnějším světlem Vesmíru, existovala jistá Maru Baker- Eddy, která, dle svých vlastních slov, rovněž objevila božské zákony života, pravdy a lásky. Dávno dávno předtím, než jsem je ve 20. století znovuobjevil já, potkalo osvícení i tuto dámu Maru, s následky probuzení k hloubce a to konkrétně někdy okolo roku 1860. Tím si tehdy přivlastnila dovednosti, vlastní mému současnému já, vycházející z poznání Vesmíru, jeho hloubky, jeho celku, který se mi i se zákoutími celý otevřel a naservíroval mi jeho božské zákony bytí, života, existence, pravdy a lásky v celičké své kráse, v plném množství, kdy bez celkového absolutního odevzdání se Jemu, Vesmíru, není pro běžného smrtelníka nikterak možné tyto všechny v krátkém čas. horizontu zhltat!

Jenže těmito zákony Pravdy a Lásky se oháněl také samaritán a ochránce slabých Václav Havel a tak mě zajímá přesně to, na co jsem se vlastně už zeptal. Děkuju.


@elkon(e), jsem zcela bdělý, plně probuzen (hluboce), cítím každou buňkou svého fyzického já. Děkuju.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 145 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

NEMOHU odpovědět! Na mysl se mi v souvislosti s pašíkem Vašíkem CHROCHTY CHROCHT nezadržitelně derou takové výrazy (které by neměl znát ani TAKOVÝ sposťák a chrapoun, jako jsem já!), že napsat je, tak shoří internet! 😉 😁

Ale abych nebyl jen poslem špatých zpráv, tak jsem pro tebe objevil NOVOU LÁSKU! A můžeš být klidný, NEBUDE to jen o fyzičnu, budě tě schopna oblažit i UMĚLECKY! 😉 Tudíž možná dojde i na SPIRITUÁLNÍ zážitky (neplést se spiritistickými-duchařením). Ovšem musím si ještě rozmyslet, jestli jsi byl celý rok hodný. Zjevně u tebe čert s Mikulášem NEBYL, bo by ses ještě teď vyhrabával z té gigantické haldy uhlí. 😉 😁 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Neobjevil nic. Jeho objevil sponzor Šoroš, a využil ho stoprocentně pro své špinavé plány. Dokonce je pro to využití jako agent speciální slovo- myslím že „vytěžit“?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Už zase moc hulíš…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Julo Tribula

Objavil si priame spojenie s pôsobením vytvárajúcim totálnu sebeckosť, ktorej najvyšší stupeň je úplne sa oddeliť od spoločnosti a to formou suicídie. Teraz si už len vyberáš spôsob ako ju uskutočníš a to záleží na tom akí ľudia sú okolo teba, či to bude formou nevyliečiteľného ochorenia, alebo akoby náhodnej nehody, alebo si dopomožeš vlastnou rukou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Aliene, tak SAKRA sem s ní! Bo jsou jen dvě možnosti. Bdto jsi zapoměl na link, ANEBO jsem já ZASE NĚCO nepochopil 🤪🥱

Nový příspěvek