zjentek

Objednáváte si silvestrovskou hostinu skrze služby rozvozů jídla?

Nejlepší odpověď
Randomčlověk

Ne

Další odpovědi
Malvína

V žádném případě. To by mi doma dali! Pohoštění musí být domácí. 🙂 Nechybí u nás klasické chlebíčky, dostatek vajíčkové pomazánky (fakt mňam!), kanapky s pomazánkou z uzeného lososa a kopru, můj vyhlášený silvestrovský salát ze zeleniny a sýrů, dále hovězí carpaccio s parmazánovými hoblinkami a olivovým olejem, jednohubky – klasické i poslední roky oblíbené s plátečkem másla na rohlíku, červenou cibulí a slanečkem. Ovocná mísa s melouny, žlutým a červeným kiwi a maracujou. Nechybí ani obložené talíře – schwarzwaldská šunka, fuet, Pick uherák, maďarské klobásky atd.
Zdá se toho dosti, ale popravdě… vše je do jedné ráno pryč. Množství je úměrné počtu členů, stoly se nám neprohýbají 😁

zjentek

Malvíno, když pošleš z každého vzorek v balíku přes zásilkovnu, dám odpovědi nejen like, ale když bude chutnat, NOMINUJU! 😉Děkuju. (;

Malvína

Tak pro tebe bych musela nachystat obr balík. Myslíš, že bych to stihla nachystat? 😁 Chutnalo by určitě 👍

zjentek

Sakra 🙉🙉🙈🙈 nedráždi! 🙊🙊🙊

(To je toho tolik jo? Říkám vzorek z každýho 🤨😁)