zjentek

Obdivujete vědu?

Seznámili jste se již s novým drobným pokrokovým vynálezem?

Nejlepší odpověď
VaclavZeman

Ano. Studentům říkám, že vědce typu ČVUT a VŠCHT potřebujeme. A potom i nějaké tlumočníky a překladatele typu já. Ne každý může na Matfyz nebo Přírodovědu, ale na ČVUT či VŠCHT ano. To my – studenti Fildy – jsme jen na ty překlady. V dnešní době je to samý politolog, ekonom, právník, politolog, sociolog atd. Děkuju.

Další odpovědi
Pepa25

Věda je super, ale hoaxy (jako tento), to je postrach lidstva.

Zdroj: https://www.sno­pes.com/fact-check/insect-spy-drone/

Ametyst

Věda, která by pomáhala zlepšit život, byla spláchnutá do kanálu. Včetně spalovacích motorů s co nejčistšími emisemi, co kdy byly. Včetně biologie člověka. Včetně výroby energií. Včetně levných a účinných léků. Teď už se rozvíjí jen šmírovací technologie a AI, která nahradí člověka. Ten už je nepotřebný.

zjentek

Pepan, čoeče neuvěříš, ale i mi zjentekovi byla ta blankytná křidélka trocha podezřelá! 😉

zjentek

…Venkoncem mám doma zlatoočka tudíž o tom něco vím!