Avatar uživatele
VampireGwen

Mám pocit, že jsem upírka. Může to být opravdu pravda?

Nemám alergii na česnek, přesto mi příšerně vadí. Přitahuje mě úplněk, mám dost špičatý špičáky (ne, že by mi nějak moc vyčnívali, ale stejně…), jsem nejrychlejší ze všech lidí, co znám (osobně), ve tmě dobře vidím, upíry atd. i obdivuji … zkráceně, splňuji všechna kritéria až na jedno z tohoto článku: http://jsem-upirka.webnode­.cz/jsem-upirka-/
Napište, co si o tom myslíte. Ale ne, že bych měla navštívit psychologa, to vím taky, ale jestli je možné, že by to byla pravda…
A kdo by si se mnou o tom chtěl popovídat víc, pište mi na mejl (michaela.hacko@seznam.cz)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gagaga před 3867 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Zkus se podívat do zrcadla. Když se tam neuvidíš, je to jasné … 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Pokud ten pocit máš a myslíš si to, tak ‚jsi‘ !
Jsou lidé s pocitem, že jsou Michael Jackson, Bonaparte, myš, věšák ap., představám se zkrátka meze nekladou a většinou existuje účinná léčba 😁
Neboj, psát ti nebudu.
Doplňuji:
Teď trochu vážněji.
Nic ze tvých schopností nevybočuje z normálu, třeba ten měsíc mají rádi básníci, estéti, vědci a třeba i já.
Hlavně nečti podobný blbosti, kterých je net plný a smiř se s tím, že originální jsi a budeš vždy pro někoho hned z iks úplně normálních důvodů !!
Zkušenost

Upravil/a: www

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit


Avatar uživatele
Funna

spoutě lidí vadí česnek…úplněk je hezký, nevím, proč by tě neměl přitahovat…špičaté zuby má kde kdo, taky se to jmenuje špičáky…Bolta asi nepředběhneš…a že dobře vidíš?…neboj, to se časem zhorší…a upíry obdivuješ jen proto, že je chceš obdivovat…a fakt si myslíš, že když někdo napíše nějaký blábol na net (se kterým se chceš ztotožnit), tak to musí být pravda??

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

A zkusila jsi vypít krev? Chutná ti?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Ne. Nevím kolik máš let, ale asi méně. Prostuduj si literaturu o upírech, abys pochopila, co vlastně upír je a čím se vyznačuje. A nesnaž si nikým vnutit, že ano.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awe

Až budeš starší a najdeš si nějakého chlapa tak na tohle rychle zapomeneš…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jsemtady

Ne. Kdybys byla upir vedela bys to.
Uz jen kvuli tomu, ze bys byla radu let mrtva a po nocich bys pojidala lidi.
Existovala takova nemoc spojena s albinismem, ze ty lidi nemohli na svetlo a myslim ze se jim kazila krev, tak ji museli doplnovat. Nekde jsem videl dokument.
Mno ty se jen nedivej tolik na televizi a najdi si neco skutecneho cim chces byt.
A nebo zkoukni Herryho Pottra a budes si myslet ze jsi kouzelnik 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek