Kepler

Obdivujete prof. Jana Pirka?

Právě jsem v TV shlédl dokument k příležitosti jeho 70. narozenin. Působí na mně dojmem svěžího padesátníka, nejen projevem, ale i vzhledem. Ve svém věku stále operuje, tzn. musí mít jistou ruku bez třesu. Smekám pomyslný klobouk hluboko dolů.
Podotázka: svěřili byste své srdce do rukou absolutně jistého a přesného kyber-chirurga?

https://pixaba­y.com/cs/chirur­gie-bypass-koron%C3%A1rn%C3%AD-operace-541944/

Nejlepší odpověď
anonym

Klobouk dolů. Snad se mu podaří zachránit co nejvíc dalších životů.

Další odpovědi
mosoj

Neobdivuji. Takovýchto lidí si Hódně vážím.

nyjono

Ano. V TV už vysílali několik reportáží.
Klobouk dolů.

ivzez

Neobdivuji.

Po profesní stránce je snad dobrý,
ale jako člověk podle mne selhal.