Dan007

Obávat se vyfotit malý techničák od auta?

Nějaký pojišťovák mi píše na FB že aby udělal kalkulaci povinného ručení, tak potřebuje ofotit malý techničák z obou stran. Jde to nějak zneužít? Bát se ofotit či ne?

Odpovědi
Alesh

Myslím, že to je úplně bez rizika (na rozdíl třeba od OP).

Ametyst

Nepotřebuje. Všechno se dá vypsat. To už je lepší kontaktovat osvědčené porovnávače cen na webu, např. E-pojištění, Srovnejto.cz a pod. Oni sami zavolají zpátky, jakmile projevit zájem o pojištění, zruší starou pojistku za mě, ap.

Dochy

Na FB? Kašli na to. Seriózní pojišťovák nemá kancl na FB.