annas

O kterém dnešním jubilantovi se říká, že držel na jevišti krok naším „králem komiků“?

Hrál v ND. Objevoval se ve filmu, kde hrál většinou nesympatické bručouny.
Vzpomenete si na některou jeho filmovou roli?

Nejlepší odpověď
kropitko

Jaroslav Marvan, no a z rolí,,,neza­pomenutelný byl jako pan Anděl v sérii komedií,,např. Anděl na horách, Dovolená s -Andělem,,,,atd,,a´t mají prostor i ostatní.

Další odpovědi
vagra

Děkuji za prostor.
J.Marvan exceloval po boku V.Buriana na př. ve filmech-Anton Špelec, ostrostřelec. Nezlobte dědečka, To neznáte Hadimršku, Ducháček to zařídí, U pokladny stál a spoustě dalších.