Zlatý

O kolik vám oproti loňsku zdražila voda?

Nám o necelou pětikačku. Ještě, že existuje hodný pan Babiš, který zajistil úderem května 10% DPH u vody (na vodu) a protože teď na vodě visí DPH 15%, tak konkrétně u nás od května voda zase o pětikačku slevní, děkuji.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tak tohle nesleduju, ale vím, že to mám za 85,- a nijak zvlášť se ta cena nehýbá. Zatím to u mně nepředstavuje významnou položku, protože spotřebu mám minimální. Horší je to s elektrikou.

Další odpovědi:

Bronzový

Ještě jsem to nezjistila. Vím ale, že dešťová voda je dražší než pitná voda. Vodné x stočné. Až tak daleko to došlo.

Diskuze k otázce

Zlatý

zjentek

Ametyst, prej se ta dešťovka nestáčí, resp. nezapočítává, pokud nepodnikáš. To jsem vyčetl TADY. Takže to stočné stojí v průměru jako voda, ale mělo by být dražší, neboť vypouštíme z vany, dřezu i wc a kdo má ty kanály udržovat? Třeba u nás máme tři přečerpávačky přes kopce, ale pouštíme si pomyje a sapon do řeky. Tak asi nemají peníze, BO ty stanice tady stojí ladem od komančů a po celou tu dobu šlichta teče do krásnýho slepýho ramena původní Opavy, než ji úhledně narovnali. A vůbec jako tady u nás člověkovi zůstane do příštího života mnoho krásných vzpomínek po tom původním. (;

Zlatý

zjentek

Keplere, to by mě zajímala ta tvá "minimální" spotřeba. Já zamachruju- dostal jsem se na ŠEST KUBÍKŮ kvartálně a čuně nejsem, a fčil mluv o konzumu! Tím jsem se taky dostal lehce pod průměr na ovčana, bo ten je něco přes 82l vody denně. Ale to platí asi pro ty, co si čůraj do vany a nesplachujou jak trhlí po každé velké.

Zlatý

zjentek

Oprava: každé malé.

Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 1060
Zlatý ivzez 525
Zlatý mosoj 495
Zlatý Hlada 347
Zlatý gecco 271
Zlatý Kepler 265
Zlatý annas 252
Zlatý led 212
Bronzový Pepa25 208
Zlatý standa 202

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.