Avatar uživatele
Dajvla

O jakou psí rasu plemeno se jedná?

Dobrý den, chci se optat, nevíte kolik by mohl mít tento pejsek v dospělosti cm a váhu? prý se jedná o křížence Srbsského honiče, nevím. Jeho bráška je světlý pes, ale s maskou obličeje mi příjde jak štěně dogy, ale to asi nejsou. Náš má plus mínus 6 kilo je 11 týdnu star, všem děkuji za odpověd. Více prosím na stránkách zde http://nasiusaci-doma.blog.cz/….
Doplňuji:
http://nasiusaci-doma.blog.cz/…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3116 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

U křížence nikdy nevíš! Srbský honič (pokud se nejedná o zavádějící informaci ohledně původu vašeho štěněte) je buďto plavý s černým sedlem nebo trikolorní, ale ten je velmi málo rozšířený
i v zemi původu. Jedná se psa střední velikosti s temperamentem a loveckými vlohami.
Váš kříženec je prostě kříženec a tím je dané, že se jedná o velkou neznámou co do historie psa, tak co do budoucnosti ohledně vzhledu a povahy psa.
Veterinář nebývá zpravidla odborník-chovatel psů a jen těžko bude určovat jak pes bude vypadat v dospělosti. Z určitých vývojových znaků se dá něco odhadnout, ale záleží na mnoha okolnostech ( rodiče, dosavadní výživa
a skutečný věk psa, což vy na 100% nevíte).
Budete mít prostě psa střední velikosti s nejvyšší pravděpodobností s výrazným loveckým pudem, takže více než starostem o budoucí podobu psa byste se měla věnovat jeho důsledné výchově.
Doplňuji:
Pro ujasnění pojmů: Plemeno - Wikipedie

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

To se nedá takto určit, obzvláště když nevíš co je to za křížence. Osobně bych to odhadoval na střední velikost, něco kolem 50 cm v kohoutku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ahold

Nejlépe ti odpoví veterinář. Stejně s pejskem musíš co nejdříve na prohlídku, očkování, odčervení příp. očipování. Tak se tam zeptej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
weronika

Mě připomíná německého pinče.
Měli jsme pejska taky kříženého s Německým pinčem a byl velký kolem 50cm

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata