alvin

O jaké hobby se zajímáte?

Já se například zajímám o RC modely, minibiky, Odpovědi.cz a to je asi všechno :DD

Nejlepší odpověď
quentos

Otázka je tu minimálně potřetí, má odpověď bude plus minus stejná jako poprvé i podruhé. Poslech hudby (kratší by bylo vyjmenovat, kterou neposlouchám), scrabble (i závodně – letos mě čeká již šestá účast na mistrovství republiky, kde jsem loni skončil v první desítce; mám za sebou i dvě reprezentace ČR na mistrovství světa), četba, lehčí pěší turistika, cizí jazyky, umění…

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-mate-konicky-to-co-vas-opravdu-bavi-a-zajima

Další odpovědi
Mravenec

Počítač, dřív a občas sbírání známek 🙂 , odtahování aut (cheche).. 😁

A mám pocit že jsem ti psal na FB, teď před chvilinkou. 😁

Lamalam

Střelba, knížky, fotografování, geocaching.

honza19hk

Jsem sběratel vojenské techniky-tanky, tatry atddd.
viz:http://parezyh­radec.rajce.id­nes.cz/Akce_Plachta_2­015/

Drap

Mám spoustu zájmů a celou řadu koníčků. Bohužel, času je ale velmi málo.

ivzez

Zájmů a koníčků mám spoustu
od pracovních přes umělecké k pohybovým.

O hobby se ale nezajímám. Nejde to.
Slovo hobby zjednodušeně označuje různé zájmy, činnosti a koníčky.

Emefej

Hospoda, mineralogie, fotografování.