Bronzový

Jaké máte koníčky? to co vás opravdu baví a zajímá

Já mám práci jako koníček a poslední dobou se vrtám v různých softwerech a jednou za čas si slepím model
Doplňuji:
viz.: http://tuczek.jex.cz/

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Mám práci také jako koníčka,naštěstí! -protože už nic jiného nestíhám/kosmetika a vše co s tím souvisí.
Doplňuji:
Jo ještě ráda vařím a peču.

Další odpovědi:

Zlatý

Mojím koníčkem je vaření,to umím už od devíti let a kupodivu mě to stále baví,proto sbírám recepty z časopisů a lepím si je do sešitu.Za ty léta jich mám už dost a dost...

Zlatý

Nemám vyhraněného koníčka,ale rád pracuji se dřevem(MDF,dřevotřískou a pod.) a určitě mým koníčkem je i PC a net.
Doplňuji:
A rád vařím a nejraději dělám vše s čuníka.

Zlatý

Můj manžel má kolego stejnou práci :-)jako vy mojím koníčkem je plavání,cestování,jízda na kole a taky má práce

Zlatý

Mým koníčkem je fotografování a posledních dvacet let pyrotechnika a ohňostroje.
Slaboproud mi škaredě ujel.

Zlatý

Můj koníček je muzika.Jinak dříve jsem lepil také modely 1:35 nebo 1:72 ale už na to modelářství nemám čas.

Zlatý

Můj koníček je střelba z pistole a malorážky na pohyblivý terč.

Pokročilý

Můj koníček je tanec :) Je pro mně vším!

Zlatý

Fotografování, cestování, finančnictví a práce v zemědělství.

Bronzový

Modelaření mě také hodně baví. Občas si slepím pro radost letadlo nebo něco podobného. Hodně sportuju - jezdím na koních a dělám kung-fu. Nejvíc mě ale asi zajímá příroda - rostliny, zvířata a všechno okolo. V budoucnu bych se určitě chtěla věnovat biologii. Taky mě hodně baví turistika a tramping, bohužel mám ale jen málokdy s kým jít...

Stříbrný

Taky občas lepím modely,hlavně kamionů.Jinak rád a často poslouchám muziku.Se synem (je mu 10) jezdíme na výlety,v létě i na vandry.Taky hodně jezdíme na horských kolech,v září se chystám zkusit závody.

Bronzový

Filmy, internet, hry na ps3.

Zlatý

taky mám práci jako koníček (jsem učitel angličtiny a ve volném čase překládám americký bestseller). Jedním z největších je i poslech hudby, z většiny opět anglofonní, mám ji puštěnou div ne 24 hodin denně; v neposlední řadě četba, malba a scrabble, který hraju i závodně (za sebe a za východočeský tým, v češtině a v angličtině; jako jednotlivci se mi podařilo podařilo se loni kvalifikovat na mistrovství republiky, letos se o kvalifikaci snažím zase a budu pravděpodobně vyslán jako reprezentant ČR i na mistrovství světa, které se koná v říjnu ve Varšavě (škoda nevyužít, když se koná tak blízko...)

Zlatý

Fotografování,černobílá,včetně vyvolání a úprav. A jak už jsem psal,radioamatéřina - nejdříve posluchač.

Zlatý

letadla, focení, psaní, cestování, četba, kytara, net, občas film nebo seriál, spánek, filozofování o všem a o ničem, přátelé... a dělání se chytrá (třeba tady :)

Cestovani , knizky , casopisy , ktere se tykaji psychologie. A na vas , co mate konicka pc , tak zavidim a koukam na vas jako na mimozemstany. Ja jsem jednou rekla pred syny ( 22 a 28 ) , ze pc rozumim tak ze 2 % , a oni na me : No , mami , to si fandis. ! :) Musi mi stahovat i filmy ... proste mi musi vsechno pripravovat a pak ja mam dat jen enter. :)) P.S. Muzu tu jeste s vami byt ?

Zlatý

fotografování, cestování,čtení, pc, vše okolo květin, zahrádka, vaření a vše co s tím souvisí

Bronzový

Dřív jsem se hrabal v rádiích, v elektronkových televizích ale nejraději magnetofonech. Pak mizel na kole. Pak byly hospody a tam jsem prosral kus života. Zatímco pořád takový koníček je poslech elektronické specifické hudby která je ve škatulce chillout, downtempo a ambient. Zajímalo by mě víc věcí, bohužel na to nejsou tintiry takže světoznámým budu až budu korupčník.

Tlačítka (Galerie
Máte dotazy? Sem s nimi
Trocha inspirace) by měly zvát ke kliknutí, nebo trvale podtrhnuty abych věděl na co kliknout. Ale ta stránka vypadá dobře.

Pokročilý

Vaření, fotografování, tanec, vesnický zábavy, sex (jen se svym partnerem, nestřídám to jak ponožky:), metalový fesťáky a metal celkově

Diskuze k otázce

Kajush

Baví mě tanec,hraní na kytaru,klavír. Baví mě taky zpívání :) Věnuji se tomu už od 3 let. Taky mám ráda zvířata,ráda sportuju a vařim.Mám ráda tancování ale přestala sem se mu věnovat kvůli nedostatku času. Ale asi nejlepší zábava pro mě je když sem s kamarádkama.S těmi se nikdy nenudim. :)

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 870
Zlatý quentos 862
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 474
Zlatý marci1 460
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.