Pajena

O co mi jde, vysvětlení?

Takže na mnoho otázek proč to dělám , atd…
Chci být strašně hubená líbí se mi kosti když jdou vidět a hrozně sleduju zahraniční modelky které mají krásné tělíčka
Řežu se z důvodů nespokojenosti se svým tělem a máme úžasnou skupinku kde se řežeme všichni ( je nás tam 6 )
Nejde tady vůbec o rodiče , kteří mi snesou i modré z nebe a sestra která je v pohodě , ale jde mi o mě , je to moje zdraví do kterého si mluvit nenechám , rodiče se zřejmě ničeho nevšimli jelikož jídlo např.u večeře kdy jíme všichni , vyzvracím a oběd mám ve škole na který nechodím ( jen někdy ) a snídaně mívám malé podle sebe ale většinou dělám že jím aby to nikomu nepřišlo zvláštní
Na 15ti lete prohlídce jsem měla ještě váhu celkem v normě 48 Kg v životě jsem se nedostala na hranici 50 Kg a ani nechci …
Toť pro to proč si toho nikdo nevšímá , jelikož hodně jste psali o tom že antidepresiva jsou na předpis mám přístup k úplně všem lékům!Proč? Na zdravce máme speciální místnost se všemi léky a já jakožto služba mám od ní klíč a nejsou tak jen léky ale i vakcíny atd … A doma mám Neurol a Xanax,kvůli minulosti ..

Nejlepší odpověď
autacek

Pochopitelně že je to tvůj život a jaký si jej uděláš, takový jej máš a hlavně budeš mít. Zkažené žluté zuby, poškozené některé vnitřní orgány, omezovat budeš muset i jakoukoli tělesnou zátěž, nakonec můžeš skončit imobilní jen upoutaná na lůžku, ale dřķv ti vypoví orgány. Navíc je to jen v hlavě, zkus to prokonzultovat nezávazně s nějakým odborníkem. Nechceš raději začít cvičit a mít vypracovanou hezkou postavu třeba jako Lara Croft?

Další odpovědi
led

Neverte tomu, čo vidíte na reklamných obrázkoch. Dobrí fotografi a grafici dokážu aj z Haliny Pawlowskej https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Halina_Paw­lowsk%C3%A1 spraviť Twiggi https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Twiggy

dubraro

1/ Obávám se, že jsi psychicky nemocná a naléhavě potřebuješ odbornou pomoc.
2/ Já jsem ty modelky viděl naživo a „krásné tělíčka“ bych to nenazval. Na kostnaté vyhublině mi nic krásného nepřipadá. Zdravé ženské tělo vypadá jinak.
3/ Myslíš, že na krádež léků ze školní lékárny se nepřijde?
4/ Jestli ráda čteš, zkus si sehnat knihu Rob Grant: Špeky. Tam se názorně dočteš, kam se s anorexií dostaneš.

cochee

No konečně jsi to napsala „na plnou hubu.“ Tak já to taky teď napíšu na plnou hubu. Chcípneš (nikoliv zemřeš – opravdu chcípneš, cítíš ten rozdíl mezi těmi dvěma slovy?) a to daleko dřív, než bys tušila. Veškerá tvá „vysvětlení“ jsou irelevantní.

Tohle ode mě ale nepovažuj za invektivu vůči tobě. Jen popisuju reálný stav.
Jen ještě jednu noticku. Cituji: „…je to moje zdraví do kterého si mluvit nenechám…“ …no, ve tvém případě si pojem „zdraví“ vůbec neber do huby, protože netušíš, co znamená. Tvůj tělesně-duševní stav se jako zdraví naprosto nedá označit a co více, vědomě se od něj vlastním přičiněním vzdaluješ.

ivzez

Nebyla bys radši kluk?

S podobnými problémy jsem se setkala u dívek,
které „odmítaly dospět“, nedokázaly se přijmout
jako dívky či ženy. Říkaly, že by radši byly klukem.

Michala11

A jaký ho by jsi chtěla kluka? Vyhublého, pořezaného a mentálně nevyrovnaného?

aliendrone

Hele – ti co už odpověděli to myslí dobře a nejsem padlej na hlavu, abych s nimi v tomto směru polemizoval, jenže…

Jestli ti vyhovuje vypadat jako anorektička, OK! Komu sakra záleží na tom, jestli při pohledu na tebe budou chlapi zvracet, že? Navíc uvaž ty vyhlídky – anorexie s sebou přináší rizika náhlého selhání některého (či více) orgánů > exitus! Ušetříš tím sebe i své okolí od jinak nevyhnutelné interakce,což se mi jeví jako VÝZNAMNÉ plus! (hlavně pro to okolí) ;) :D :D

A to „řezání se“… Znáš to přísloví „Žádný učený z nebe nespadl…“? Chce to prostě více trénovat, ono se nakonec zadaří! Možná tě něco napadne, až budete probírat skalpely, ale s trochou snahy si človk v pohodě vystačí i bez něj, no ne? ;) :D

Já tudíž tvé jednání nejen že neodsuzuji, nýbrž bráno v širším kontextu ho vidím jako snahu o likvidaci bezcenné ekologické (a víbůhjaké ještě další) přítěže. Tak vidíš, na VŠEM se dá najít něco pozitivního! ;) :D :D

Klaproth

Pokud tě včas nezavřou do blázince, tak zcepeníš v krutých bolestech.
Vzhledem modelek se neoháněj, ten je určen vkusem homosexuálních návrhářů. Normálním chlapům se taková stvoření nelíbí.

autacek

Pajeno, poznáváš se, nebo je to u tebe jinak?
https://www.no­vinky.cz/clanek/mys­lenky-anorekticek-jidlo-vzhled-i-smrt-192979

anonym

ivzez podle mě to se sexuální orientací nebo s pohlavím nesouvisí. Pochybuji že by byla Pajena transsexuální a toužila se stát klukem. Pajena si je svého života neváží a je jí jedno jak tím ublíží ostatním. Nevím jaký smysl má se nad tím zabývat, když naše rady neposlechne. Přitom jednoduchá věc, a to svěřit se rodičům a navštívit odborníka, by jí nesmírně pomohlo.

ivzez

Neměla jsem na mysli sexuální orientaci ani transgender.

Šlo o problém psychický, kdy se těm dívkám „nelíbily obliny“
a nedokázaly přijmout, že se v průběhu dospívání i ony zaoblí.

Některé z nich říkaly, že by chtěly být ploché a rovné jako chlapci.

Byl to jen nápad. Nejspíš proto, že si nedovedu
představit, že by se někomu nezdravá hubenost
či vyzáblost mohla opravdu líbit.

Pajena

Ne nechci být klukem , chci vážit prostě 30 –35 kg udělám pro to všechno !!

led

Asi ako väzni koncentračných táborov?

ivzez

Asi tě naštvu,
ale jeví se mi pravděpodobnější,
že zemřeš, než toho dosáhneš.

anonym

Doporučuji vám Pajeno, abyste se podívala na mou otázku než jí smažou. Je tam fotka anorektičky v pokročilém stádiu. A pevně doufám, že vás ten pohled odradí.

Pajena

Je to naprosto krásné tělo

led

Svojho času sa mladé ženy a vyrastené dievčatá za Twiggi a jej kostnatým telom bláznili ako po idole krásy