FlAsh_7

O čem psát sloh? (viz popisek)

Dobrý den, mám takový problém. Ve škole jsem dostal za úkol napsat krátký sloh na téma „To se nemělo stát“. Bohužel nevím, o čem mám vypravovat? Máte nějaký nápad? Předem děkuji.

Nejlepší odpověď
annas

Už sem chodíte odst dlouho, takže jste si mohl všimnout, že při úkolech jen poradíme, ale nevypracujeme.

Vy dostanete známku, jejíž součástí je nejen hodnocení pravopis, ale i to, zda jste splnit téma.

Přece nechcete, aby učitel hodnotil nápad někoho jiného.

Zkuste se zamyslet, určitě vás něco napadne. Přece nechcete spoléhat stále na jiné, jak se to objevuje i ve vašich některých otázkách.

Další odpovědi
Edison

Domácí úkoly tu nevypracováváme.

Mc Merkurion

… tak napiš sci-fi na téma: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-nejaky-plan-pro-pripad-vypadku-internetu

aliendrone

No a co zkusit psát o „něčem, co se nemělo stát“? Třeba šlápnutí do psího lejna tě ještě nikdy nepotkalo? (tedy pokud nejsi z těch, kteří to vítají) ;) :D :D