FlAsh_7

Je nějaký plán pro případ výpadku internetu?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… jo, zásoba kondomů je, co jinýho se dělávalo, když ještě nebyla televize …

Další odpovědi
Kryšpín

Ruský mužík na tom pracuje

anonym

ne není, prostě se všechno několikanásobně zálohuje včetně centrálních dns serverů a klíčových propojení tak aby výpadek internetu byl mnohem méně pravděpodobný než třeba globální energetický kolaps.

Edison

McM: On se ptá na internet, ne na TV. Ta se obratem začne šířit normálně, jak to bývalo. 😁

Mc Merkurion

… já vím, to byla jen analogie, co by se dalo dělat …

Edison

Tak my, starší s tím asi problém nemáme, žejo… A děcka? Nojo… ne nadarmo se říká, že sex je pro děcka, my, vyzrálí chlastáme… 😁