zjentek

O čem je toto video?

Nerozumím. Prosím pomoc>>> https://www.y­outube.com/wat­ch?v=f6MXzU6SEPc , autistická otázka.

Odpovědi
OSHO

O dobrém jídle a hezké slečně na dovolené v Japonsku

aliendrone

Tak co je YT zjevně víš, co je vlog asi též. A že se na tom dá i slušně vydělávat je taktéž běžně známo. Tohle je japonská forma „travelka“, která ti demonstruje, že to je možné i kei kárce (neměl jsem o tom ponětí, že i TO [přesněji v TOM] lze, ale taková malá rejžička se tam v poho vleze). 🙂

Přidej trošku přímé reklamy (tutáč nealko Budweiser aj.) a spolu s příjmy z ostatních platforem (tihle lidé jedou obykle od FB, přes různé stocky, tik-tok, Twitter až k nwm co je dnes vše k užití) to hodí měsíčně klidně MNOHONÁSOBEK průměrné mzdy v Črdeli. 🙂

Za pozornost stojí:

  1. hezký zadeček – NJN, ženy VŠUDE (i asiatky) vědí, kde mají silné stránky. Ale Češky si nemusí zoufat, protože ono obvykle stačí, když se taková asiatka otočí a zrak se po těle posune trochu výše do výstřihu, přesněji do míst, kde by MĚL BÝT. To jsou pak všechny „benefity“ získané pohledem zezadu rázem… však víte kde. 😉 😁
  2. ač doslova nesnáším burikko, tak okamžik po vypití nealko Budwieschcanek (v čase cca 16:42) je hustej (zejména snadno způsobený orgasmus po napití)! Už vidím ty fronty na Budweis ZERO! 😉 😁 😁

BTW – je zde někdo, komu se styl burikko líbí?