Nový fígl GeMoney bank!!!

Tato banka opět vymyslela poplatek! Včera,při výběru hotovsti z bankomatu,jsem zaregistroval v meny „přehled o použití karty“.Ukázalo mi to všechny transakce,které proběhly tento měsíc.Říkám si"dobrá služba" ,ale jen do doby,kdy jsem na internet banky zjistil mínusový poplatek ve výši 10 Kč (slovy deset korun českých).To už hraničí.....
Tak si dejte na tuto službu pozor!

Nejlepší odpověď
panenka

Jsou to sv…ě tak jako ostatní banky tady se není čemu divit.Díky za upozornění

Další odpovědi
anonym

Díky,už neví,jak ty prašule z nás vydyndat.Kolik lidí to vyzkouší-hezký přivýdělek.