Miroslavst

Nosíte u sebe?

Nosíte u sebe v kapse reflexní vestu, abyste si ji mohli obléct, když náhodou večer půjdete po silnici?
Mohlo by se stát, že by byla vaše vina, pokud by vás řidič nějakého vozidla přejel, protože jdete po levé straně krajnice nebo po chodníku a on vás neviděl, protože určitě jede rychlostí na jakou má rozhled.
http://www.no­vinky.cz/krimi/209149-desitky-mrtvych-na-silnicich-mohly-zit-reflexni-moda-ale-neleti.html
(:D:D-a tohle už je otázku, to nemůžeš smazat :D:D)

Nejlepší odpověď
ReHu

JJ, mám v levé kapse žlutou, v pravé oranžovou, jednu nosím pořád na sobě, a v batohu mám ještě náhradní.

Další odpovědi
PostApMan

Kdo to zas smazal ? To musí mít otázka na začátku velké písmeno na na konci otazník ? ..no jo já vím ten kodex..

Na to jsem Miroslave narážel u otázky kterou „někdo“ smazal, kdo si po cestě s hospody (jde logicky pěšky, pokud už si nevypálil poslední mozkovou buňku) sebou po kapsách nosí reflexku ?
V autě jí mám taky, vnutila mi jí paní na pojišťovně.

Jahoda

Po kapsách tyto vesty nenosím. V autě samozřejmě ano.

anonym

já mám v kapse pepřak na sousedy

panenka

V kapse ne mám jí v autě na sedadle spolujezdce a další 3 schované pod sedadlem.

FOG

Jsem nahore bez jsem nahore „BEZDEZ“.