FatalAnonym

Nokia Lumia jak na nNastavení microsoft účtu?

Ahoj, včera jsem si rozbil svoji starou Nokiu Lumiu 520 a dnes jsem si koupil novou (tu stejnou) … Všechno šlo hladce… ale zapoměl jsem heslo od svého microsoft účtu a tak jsem si vytvořil nový. Ovšem popletl jsem to… Místo emailové adresy (jméno)@seznam.cz jsem tam napsal (jméno)@example.com … zmátl mě ten vzor. No a samozřejmě když to po mě chtělo abych to ověřil na emailu tak jsem nemohl. Tak jsem se skusil alespoň přihlásit na tom mobilu jesti by to nešlo bez toho. Jenže jak jsem se tam skusil přihlásit tak se tam uložila ta adresa (jméno)@example.com a nejde se od toho nějak odhlásit. Vypadá to takhle: http://www.mo­jeobrazkyjox.es­tranky.cz/img/o­riginal/4/wp_ss_­20140823_0001­.png. Prosím vás, nevíte jak tu adresu změnit když je v nastavení šedě? Nebo nějak vymazat celé nastavení toho mobilu. Ono by to nevadilo když je nový. Už vím to heslo a jméno od toho starého účtu… Takže stačí jen nějak odstranit tu adresu co je šedě :/

Fakt moc prosím… Bez toho nejdou stahovat důležité aplikace co potřebuji. A zase nový si kvůli tomu fakt kupovat nebudu …

Odpovědi
cynique

Je nutné obnovit tovární nastavení a pak zadat účet nový.

Zdroj: http://www.win­dowsphone.com/cs-cz/how-to/wp8/accounts-and-billing/change-a-microsoft-account-faq?

eldrcz

ten sami mam ja no spis podobny koupila sem si moobil microsoft lumii a nevim kde zadat mail tak abych dostala kod(na seznamu to nejde)

jinak ten svuj si skuz vyresetovat (reset)