eldrcz

Koupila jsem si telefon Microsoft Lumia, ale nevím, jak stahovat aplikace. Poradíte?

Koupila sem si microsoft lumia,a nevím jak stahovat aplikace ,vytvořila sem si účet ,ale pak to po mě chce
abych zadala kod, akorat nevim kde ten kod vzit.Jestli s timto telefonem mate někdo zkušenosti a vite jak na to tak napište kam mam zadat ten mail abych ziskala ten kod.

Děkuji

Odpovědi
Kura

Kód ti byl poslán na email, který jsi zadala při vytváření účtu.
Potom je to všechno přes aplikaci STORE.