Kazatel

No toto, proč to expresident Klaus udělal a nedrží ústa a krok? Proč hovoří o očkovacím experimentu, je to bezpečné, ne?

https://www.no­vinky.cz/komen­tare/clanek/ko­mentar-zastavme-hrozbu-povinneho-ockovaciho-experimentu-vaclav-klaus-40380289

Nejlepší odpověď
Ametyst

Klaus vždycky viděl věci jinak než ostatní politici. Bohužel na jeho slova došlo, někdy až po dlouhých letech mu situace dala za pravdu. Dnes už není v politice, je soukromá osoba, a navíc je starý na to, aby říkal, co se po něm chce: nemá to zapotřebí. Jak říkám já- pravdy bývají hnusné, a on se nebojí je vyslovit. Někdo jako on s přehledem musí říct nahlas, že “král je nahý” .

Další odpovědi
anonym

To jest ten samý člověk, který prohlásil, že skateboard je moc levicový?

https://youtu­.be/A_HnJTAmzEQ

Pepa25

Jak známo, exprezident Klaus hladá „alternativní pravdy“ a je "popírač " v řadě oblastí: globálního oteplování, prospěšnosti našeho členství v EU, vztahu s Ruskem atd. – takže nepřekvapí, že i v oblasti covidu razí výrazně menšinový názor.

paul1

Jemu je dobrá každá pozornost, i když má někdy názory hraničící se zdravým rozumem. Je to samolibý ješita.
Za článkem je zajímavá diskuse.

seraphico

To samozřejmě nemůžeme vědět. Dotaz by měl směřovat na bývalého prezidenta. Kontaktovat Václava Klause je obtížné, ale zkuste dotaz napsat na email office@institutvk.cz
Třeba se poštěstí a odpoví Vám.

zjentek

Vše začalo perspektivní modrou stranou. Později už byla modrá celá planeta, už nebyla zelená. Teď modré kovidové knížky. Co dodat. Modrý pták zůstane modrým ptákem a zdá se, že letos opět zahnízdili. Kolik modrého nás ještě čeká? Uvidíme, ale… Hrozí i oteplování. Proto buďme za modrý svět vděčni. Taky by mohl být teplý, ne modrý (zde Václav pozitivně překvapil a hluboce smekám za modrý názor v kontextu s vakcinací lidstva).