Alesh

Není to úžasné dosáhnout v pátek 13. zde na Odpovědích.cz hranice 13.000 bodů?

Asi budu mít tuplovanou smůlu. Anebo mínus a mínus je plus. Jak to vidíte? 😉

Nejlepší odpověď
marci1

Je to nádherné, pro mě je pátek 13. šťastný. Gratuluji. Tvé odpovědi jsou zde pro všechny přínosem. 🙂

Další odpovědi
briketka10

Pro mě byl pátek třináctýho vždy šťastným dnem
až na jeden a právě listopadový v roce 2009, kdy
mi zemřel můj kocourek Macík, ale byl moc a moc
nemocnej to se stává, jinak Pátek 13 je pověra :))
nevěřím na něj, pokoje, 13. patra apod. Ještě pár
a budeš mít 13013 to bude fájn 😁

Drap

Vidím to růžově

gecco

Rozhodně blahopřeji…
😉

anonym

Jsme šťastni dva.
Teď mým klikem je tam máš.
Gratul.

anonym

Já to vidím tak, že nakonec všechno vyzkratuje a nic nebude.

setapouch

O, ty jsi tak uzasny. Nezapomen si vymenut trenky.

Co vas na tech bodech tak fascinuje? Vzdyt se tu boduje pro autora, ne pro kvalitu odpovedi.

redy

setapouch to přeci neva, proč dostane uživatel paleček.
Teda, když sním aspoň trošičku souhlasíš, a nebo taky ne. 🙂

setapouch

Bohužel, jsou i tací, kteří veřejně říkají, že palcují pouze uživatele, ne odpověď.

Snažím se palcovat zodpovědně, jen když je odpověď opravdu relevantní, většinou se i snažím opalcovat jen nejlepší odpověď v dané otázce, ale myslím, že takových nás moc není. Ha, vlastně už můžu nominovat odpovědi, takže možná začnu palcovat víc.

Alesh

@setapouch: Hlavně jestli sis ty vyměnil trenky, když jsi mi onehdy smazal příspěvěk. 🙂

setapouch

Když řekneš A, měl bys dodat i B. Takže čekám, kdy dodáš, že ten příspěvek nijak nesouvisel s otázkou. Máš na to koule?

Alesh

jj, uznávám, svým aktem jsi posílil světový mír

anonym

Já to beru jako ,že má Alesh dobrej pocit a v nějakejch bodech nehledám šouvišlošt.

anonym

Jugare, že ty jsi už najebaný s patoků!

Alesh

A vo tom to je! 😉