Nezvyklá kombinace jídel.

Máte něco rádi,kde to nejde jaksi do sebe? Já třeba mám rád pečenáče s brambory uvařenými ve slupce a švagr si pochutná na uzeninu s vánočkou!

Nejlepší odpověď
dědapetr

Můj známý jedl makový závin rybí pomazánkou a zapíjel salkem(slazené kondenzované mléko.Měl jsem co dělat,abych to ustál.

Další odpovědi
iceT

Jídávala jsem třeba rohlík s čokoládou nebo tatrankou,chutnají mi slané tyčinky taky s čokoládou,lae kdysi byly k dostání slané preclíčky máčené v mléčné i hořké čkoládě.
Třeba takový hermelím v listovém těstě s brusinkama taky není k zahození…jinak se experimentům s jídlem raději vyhýbám,nerada bych se potento…
Ale kdysi jsem viděla manímka jak si s guláše s knedlíkem sundal kolečka cibule a požádal o tatarku,pak to pěkně smíchal.
A jednou jsem hostům přinesla dršťkovou a nachystala tatarku ke smažáku a oni si tu tatarku zamíchali do té polívky,prý jim to chutnalo.

Deli

Všichni známe palačinky s marmeládou nebo jinak nasladko. Ale už jste je ochutnali se špenátem, šunkou a sýrem? Mňam!
Doplňuji:
Pro iceT: recept na hovězí guláš flamendr si přivezli moje rodiče z Karl.Varů asi tak před 40 lety – na guláš s knedlíkem tam nedávali cibuli, ale tatarku a nadrobno nakrájenou kyselou okurku. Jedli jsme to pak takto léta doma. Když jsem to předvedla manželovi, myslel si, že jsem se zbláznila a zůstal u klasiky – jen cibule.
Mně to ale moc chutná.

Jinak taky se dělá závin – místo plněný jablky – se plní třeba zelím s uzeným (zelí se připraví jako k vepřovému, pak se do něj přidají nakrájené kousky uzeného nebo i buřtů) a nakonec se potře vajíčkem, posolí a pokmínuje. Taky moc dobré. Plnila jsem listové těsto i lančmítem, brokolicí, kukuřicí a kečupem, taky to bylo fajn.

MacChill

Deli: naprosto souhlasím :P od té doby co jsem ochutnal palačinky „na slano“ už ty s marmeládou skoro nejím

Rocker

Brácha si jednou po příchodu ze zábavy namazal na borůvkový koláč kečup:-)Jen nevím,jestli zrovna věděl,co dělá.

anonym

já si dávám na večeři slaninu obalenou v čokoládě

chudst

Naprosto dokonale jsou bramburky s jogurtovou Milkou :)

Nebo jsem slysel od spousty lidi (ale sam jsem se zatim k tomu neodvazil) – syr s marmeladou.

A kamarad me dostal tim, ze jedl sekanou se strudlem. Pry to bylo moc dobre, ale nevim nevim XD

anonym

Muj syn jako dite jedl housku namazanou nutellou a sunku na to. ! Doma to tak nevadilo , ale delal i to pri snidanich na dovolenych ! 🙂 -iv-

tom004

Tuším,že Hanulka tady nabídla,podle mne zoufalou kombinaci,toustový chléb s meruňkovou marmeládou a na to plátek sýra.Já to zkusil,je to super ňamka.Proto se nedivím,nejdříve vyzkouším,a potom hodnotím.

Hykam

Moje babička měla v oblibě rybí salát v majonéze s bramborovou kaší.
A když si dala pivko, tak jedině se lžičkou cukru a občas si přidávala vaječný žloutek.
Nikdy jsem neměl sílu to ochutnat 🙂

annas

Otázka byla položená, můžete si přečíst další kombinace.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/na-cem-ujizdite