Avatar uživatele
anonym

Nezvyklá kombinace jídel.

Máte něco rádi,kde to nejde jaksi do sebe? Já třeba mám rád pečenáče s brambory uvařenými ve slupce a švagr si pochutná na uzeninu s vánočkou!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? iceT, chudst, hanny 2, tom004, dědapetr, anonym, Deli před 4709 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Můj známý jedl makový závin rybí pomazánkou a zapíjel salkem(slazené kondenzované mléko.Měl jsem co dělat,abych to ustál.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Jídávala jsem třeba rohlík s čokoládou nebo tatrankou,chutnají mi slané tyčinky taky s čokoládou,lae kdysi byly k dostání slané preclíčky máčené v mléčné i hořké čkoládě.
Třeba takový hermelím v listovém těstě s brusinkama taky není k zahození…jinak se experimentům s jídlem raději vyhýbám,nerada bych se potento…
Ale kdysi jsem viděla manímka jak si s guláše s knedlíkem sundal kolečka cibule a požádal o tatarku,pak to pěkně smíchal.
A jednou jsem hostům přinesla dršťkovou a nachystala tatarku ke smažáku a oni si tu tatarku zamíchali do té polívky,prý jim to chutnalo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Deli

Všichni známe palačinky s marmeládou nebo jinak nasladko. Ale už jste je ochutnali se špenátem, šunkou a sýrem? Mňam!
Doplňuji:
Pro iceT: recept na hovězí guláš flamendr si přivezli moje rodiče z Karl.Varů asi tak před 40 lety – na guláš s knedlíkem tam nedávali cibuli, ale tatarku a nadrobno nakrájenou kyselou okurku. Jedli jsme to pak takto léta doma. Když jsem to předvedla manželovi, myslel si, že jsem se zbláznila a zůstal u klasiky – jen cibule.
Mně to ale moc chutná.

Jinak taky se dělá závin – místo plněný jablky – se plní třeba zelím s uzeným (zelí se připraví jako k vepřovému, pak se do něj přidají nakrájené kousky uzeného nebo i buřtů) a nakonec se potře vajíčkem, posolí a pokmínuje. Taky moc dobré. Plnila jsem listové těsto i lančmítem, brokolicí, kukuřicí a kečupem, taky to bylo fajn.

Upravil/a: Deli

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MacChill

Deli: naprosto souhlasím :P od té doby co jsem ochutnal palačinky „na slano“ už ty s marmeládou skoro nejím

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Brácha si jednou po příchodu ze zábavy namazal na borůvkový koláč kečup:-)Jen nevím,jestli zrovna věděl,co dělá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

já si dávám na večeři slaninu obalenou v čokoládě

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chudst

Naprosto dokonale jsou bramburky s jogurtovou Milkou :)

Nebo jsem slysel od spousty lidi (ale sam jsem se zatim k tomu neodvazil) – syr s marmeladou.

A kamarad me dostal tim, ze jedl sekanou se strudlem. Pry to bylo moc dobre, ale nevim nevim XD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Muj syn jako dite jedl housku namazanou nutellou a sunku na to. ! Doma to tak nevadilo , ale delal i to pri snidanich na dovolenych ! 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Tuším,že Hanulka tady nabídla,podle mne zoufalou kombinaci,toustový chléb s meruňkovou marmeládou a na to plátek sýra.Já to zkusil,je to super ňamka.Proto se nedivím,nejdříve vyzkouším,a potom hodnotím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hykam

Moje babička měla v oblibě rybí salát v majonéze s bramborovou kaší.
A když si dala pivko, tak jedině se lžičkou cukru a občas si přidávala vaječný žloutek.
Nikdy jsem neměl sílu to ochutnat 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Otázka byla položená, můžete si přečíst další kombinace.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/na-cem-ujizdite

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek