bolak

Máte raději housku, nebo rohlík?

A proč?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Houska

Doplňuji:
Houska se mi lépe rozřízne a maže než-li rohlík. Ale na sucho si dám i rohlík – jedná se o stejné těsto.

Další odpovědi
quentos

Houska

podle toho, jakej rohlík, jakou housku … ale pokud volit mezi tou „klasickou“ podobou, tak radši housku.
Není v tom ňákej chyták (třeba že by bylo obojí ze stejnýho těsta – podobně jako by ses ptal, jestli máme radši vánočku, nebo mazanec)?
Doplňuji:
a proč … no, proč líp chutná, se těžko zdůvodňuje. Jestli tady někdo potvrdí, že těsto je stejné, tak to může být tím, že si dávaj na houskách víc záležet :{))> nebo tím, že psychologicky kladně působí jejich větší plocha… nebo tím, že když se pečou housky, pekař s pekařkou z nich uždibujou kousky ;{)))>

briketka10

Houska

jsou to takový dvě žitné bulky spojené v jednu za čtyřipade z Glóbu a fakt moc dobrý
s máslíčkem :o)

www

Rohlík

Doplňuji:
Tady nevíme, co je houska 😁. Jíme jen rohlíky (kulaté, dlouhé, zahnuté), ale rohlíky !

hanulka11

Rohlík

Doplňuji:
je mi sypatičtější

vlk samotař

Houska

Křupavá s máslem-mňam

Tul.en

Houska

Houska je taková baňatá, dobře se jí po kouskách a to se mi na ní líbí :)

anonym

Rohlík

a taky houska,kobliha,per­ník,marcipán,ve­ka,chleba,bůček­.....

anonym

Rohlík

Houska se mi zdála vždy taková sušší. V rohlíku je víc toho měkkoučkého uprostřed..

manon

Houska

Doplňuji:
Rohlíky nejím, pouze v případě hrozby smrti hladem – možná to kdysi bylo pečivo, co se dalo jíst, ale to už my asi nepamatujeme :) Housku snesu. Rohlík leda celozrnný.

Damiana

Rohlík

…jako Otík…:-)

Pudlík

Rohlík

Doplňuji:
Rohlík má podle mně lepší chuť a líp se jí.

led

Rohlík

Na rohlík netreba veľké ústa, ako na housku (žemľu) a nemusí sa ulamovať.
Pri natieraní je úplne jedno, či rozkrojím rohlík alebo housku, natierajú sa rovnako.

fablen

Houska

pokud bych měla volit mezi klasickým těstem, pak housku, mám ale raději různé celozrnné a to je mi pak jedno jestli jde o rohlík nebo housku

Kamionacka09

Rohlík

Chutna i ji se mi lip

Snoopy1500

Rohlík

manon

Pomineme-li různé lascivní pohledy, zůstane jasno – rohlík se kácí (čti poslední Šabach :) ), namazat se to nedá, ukousnout jakbysmet (mluvíme o stravování), rozříznout jde ztěžka, chutná to jako papír, tak to i ta nejhnusnější houska se alepsoň lépe maže…

anonym

Hanulko,tvarem ?! 🙂

hanulka11

ne- chutí …chutná jinak než houska a nejraděj celozrnnej- kaňoure:D:D:D

anonym

Opět chybí „jiná možnost“ za kterou jsem byl včera kárán a tak si to neodpustím a zje** tebe! 🙂

bolak

já tě snad nekáral ne? , ale zmíním se o tobě v další otázce… :)