dudu

Neznáte prosím dodavatele tohoto udělátka?

Kdo by je nechtěl:

http://www.you­tube.com/watch_po­pup?feature=pla­yer_embedded&v=7ZzcE­VeP_pc
Doplňuji:
Milá fablen. Tato mašinka umí bohužel jen eura, franky a doláče. Koruny to zřejmě tisknout nezvládá, ale nakonec také jsou to peníze. No ne?

Nejlepší odpověď
Drap

Ještě jich mám několik na skladě. Pošli zálohu 250,000,. a pošlu ti to na dobírku za dalších 250.000. Jinak to prodávám dráž, ale toběš ze známosti dávám 50% jarní slevu.

Další odpovědi
briketka10

jůů to by se hned žilo líp, už bych se nemusela spolýhat na můj mrzký důchod a příspěvky na bydlení..
škoda, že ho neznám to bych si jich natiskla a musela snad nafouknout verandu moc hezký :DD

Hykam

To Drap:
A co taková, něco jako zkušební jízda, zapůjčení na zkoušku 🙂 Na jeden den mi to pujčíš a já když budu spokojen tak si to od tebe koupím 🙂

hanulka11

to neznám bohužel ,těžko to zjistíme , ale velmi zajímavé, to bysme si hned před dovčou natiskli …co říkáš?????

fablen

Něco podobného měli včera v pořadu na Primě „Česká 30“ – taky to byl strojek, do kterého dal účtenku a vyjela mu dvoustovka 🙂.
Doplňuji:
Pro autora doplňuji o odkaz, který zde dal jiný uživatel:

http://www.ma­gicstudio2000­.com/triky-s-penezi/bankov­ky/tiskarna-bankovek-money-maker-%5Bid%3D364%5­D.html?ItemId­x=8