SimpleLogic

Nepoznáte název tohoto filmu podle převyprávění příběhu?

Dobrý den, hledám název filmu, ve kterém dvě rodiny zdědí takový zámek, kde umřela na schodech nějaká osoba a vytvořila se tam krvavá skvrna, která nejde vydrhnout. Jedna rodina je hodná a té druhé jde jenom o peníze. Tyto dvě rodiny spolu zápasí ve čtyřech kláních (myslím, že jednou soupeřili v kroketu nebo jak se to jmenuje, prostě jak se s tou paličkou snaží dostat míček skrz branku), které musí splnit. Ta jedna rodina (ta zlá) zdědí ten zámek, pojistí si ho a plánuje zapojit všechny elektrické spotřebiče, aby přetížili proud a zámek začal hořet, ale jejich plán uslyší služebná a společně s tou druhou rodinou jim ten plán překazí. Ten film začíná tak, že ta služebná odesílá poštou dopis na nějaký strašidelný nebo děsivý ostrov nebo něco na ten způsob. V té hodné rodině hrál takový děda, který měl řídké bílé vlasy. Nějak si ho vážu s tím hercem z Jurského parku (nebo světa), ale není to on.

Odpovědi
Gerda

Zní to jako nějaká nepovedená verze Strašidla Cantervillského – přečtěte si spíš to, než ztrácet čas tímhle…

Mimochodem, máte krikety radši k obědu nebo k večeři?