laurdes

Neznáte název filmu??

Hledám název dětského filmu, tak kolem roku 1980
A je to o nějaké malé holce, která myslím spadne ze střechy nebo něco takovýho, a zůstane na vozíčku. Je dost osamělá a tak na nafouknutý balónek napíše telefonní číslo a pošle ho po větru. A ten najdou nějaké děti. Ale nějak ji némůžou najít. A pak tam ještě je, že otec jednoho kluka z těch dětí poví svýmu synovi o nějaký holce co spadla ze střechy, a to byla právě ona, no a podle toho ji pak najdou. Teda aspoň myslím, že je to nějak takhle :)

Odpovědi
marci1

Je to TV hra „Žlutý kvítek“ z r. 1982 v hl. roli s Monikou Kvasničkovou.
http://www.csfd­.cz/film/262370-zluty-kvitek/diskuze/