Martin Novák

Neznáte název tohoto filmu?

Tento film jsem viděl před několika lety. Film začíná v nějaké vojenské výzkumné stanici kde nechají jednoho muže a ženu uspat do kryogenního spánku. V tomhle spánku měli zůstat asi 3 měsíce (nevím, možná trochu dýl), když je zmrazí ve zvláštních ˇrakvíchˇ vtrhne do budova armáda a zatkne velitele projektu protože je nelegální. Celá budova se zbourá a na zmrazené lidi se zapomene. Tento muž a žena se proberou v budoucnosti . Lidé v této době jsou pitomci které zajímají jenom peníze a sex. Všichni lidé mají na zápěstí vytetovaný čárový kód který funguje jako legitimace . Pokud si dobře pamatuji tak muž skončí ve vězení ve kterém mu vytetuje přístroj na ruku čárový kód a pojmenuje ho : co cože (obsluha u přístroje se ptala na jméno ale muž ho nechápal a nevěděl co se děje). Myslím že se děj filmu bude točit kolem toho že lidi si nedokážou nic vypěstovat protože svoji úrodu zalévají nějakou limonádou která nahradila vodu a tak teče i z kohoutku. Hlavní postava se na konci filmu stane prezident protože je dokáže přemluvit aby použili na zemědělství vodu.
Film je asi americkej. Pokud někdo zná název filmu budu velmi vděčnej, rád se podívám na film který jsem před roky viděl.

Nejlepší odpověď
Schluker

Absurdistán

Zdroj: https://www.csfd­.cz/film/185578-absurdistan/preh­led/

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Martin Novák

Díky

Schluker

Neni vubec zac.