Kepler

Nezdá se vám, že někteří občané spíš hledají viniky pandemie kdekoliv, než aby se ukáznili?

Jejich skepsi nějak nechápu. A už vůbec neberou v potaz, že vakcína vše vyřeší, tak jako už více pandemií. https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/cesi-ukazali-na-vinika-koronavirove-krize-a-neni-to-babis-130693#dop_ab­_variant=0&dop_req_­id=W9XHiV4hmKR-202011222024&­dop_source_zo­ne_name=zpravy­.sznhp.box&sou­rce=hp&seq_no=3&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

Nejlepší odpověď
Drap

Zdá

Další odpovědi
zjentek

kovídek je sofistikovaný „bacil“ a lidé jsou stádo tupoňů, kteří to nechápou. A pozor – jsme spolu ve válce! Kdo si myslíš, že s takovou tenhle boj vyhraje?

Celkem spravedlivé by bylo, kdyby na kovídka umírali pouze ti, kteří ho cíleně podceňují anebo trivializují, ale… to by musel zasáhnout Bůh!

dudu

Takto se chovají spíše opoziční politici. Podle poslední ankety převažulje mezi veřejností názor, že viníky jsou neukáznění jedinci. Babiše viní pouze 11% dotázaných.

da ny

Hon na „čarodějnice“, je pro lidstvo typický. Na 1 osobu u nás, probíhá již několik let. Máte pravdu, kázeň, nám Čechům vlastní už dlouho není.
I u nemocí pacient často natáhne ruku po prášku, než, aby něco sám změnil.
Na vakcíny „šité horkou jehlou“, mám svůj názor. Na byznys se strachem
a zdravím také.
Říká se, že ryba smrdí od hlavy, ale ono je to často i od ocasu :)

Koronavirus paralyzoval celý svět. Z hlediska evolučního, neznamená nic.
Výsledky zhodnotí ti, co přežijí, tak za 5 let.“
„Koronavirus by musel likvidovat mladé lidi, evolučně nezpůsobí vůbec nic, říká Zrzavý“
zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=xFe6QzffE­ro

smtronoska

Proč vy lidi musíte se vším pořád bojovat? Viry vám nechtějí ublížit. Jsou naprogramované na přežití, jako všichni.

led

Ľahšie hľadať vinníka problému inde, než ukázať na seba, ako na spoluvinníka.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.