Avatar uživatele
hanysicek

Nevíte někdo o brigádě, kde bych přepisovala texty nebo nějaké dokumenty.

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli nevíte o nějaké firmě nebo něco, která třeba schání brigádnici na přepisování textu. Dřívě jsem o tom slyšela, ale ted už dlouho ne. Myslím tím, že bych přepisovala nějaké texty, nebo vyhledávala něco na internetu, vzájemně s mou prací. Děkuji za odpověd.
Doplňuji:
To jsem potřebovala, panebože vy jste se nikdy nespletli? Psala jsem to ve spěchu. Nechápu, že máte vůbec čas se zabývat takou věcí.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4032 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

O jedné šanci bych věděl u jedné překladatelské agentury. Jenže mají dost přísná kritéria a mám vážné obavy, zda bys vůbec prošel, když ani nevíš jak se píše "shání". Obvykle očekávají psaní všemi deseti, tedy rychlost úhozů, bezchybný pravopis a časlo i jazykovou vybavenost.
Nevím, jestli máš vůbec aspoň nějakou z těchto dovedností a gramotností.
Doplňuji:
Pane Bože, (se píše s mezerou a velkým písmenem), občas se každý spleteme, ale rozhodně ne pravidelně (viz tvá otázka na ikony, kde už je tvá hrubka v "ekcel" opravdu trestuhodná) a rozhodně ne v ucházení se o práci, neřku-li v motivačním dopisu, kde má hrubka váhu rozsudku se zamítnutím v rámci veta.
V neposlední řadě jsou mé obchodní kontakty založeny na vzájemné důvěře a ta, jak známo je velice křehká. Než bych někoho doporučil, musel bych mít ověřené reference, abych se neblamoval a zbytečně kvůli nýmandovi neshodil.
Sorry, ale zatím jsi prokázala na všech tvých otázkách nezralost, nesoudnost a neukázněnost. Budeš mít problém, aby tě vzali na pouhé doplňování zboží do regálů.
Až budeš mít co nabídnout, zkus Jobs, každý den tam jsou stovky nabídek.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Přepisovat text v době OCR (to je program dodávaný ke skeneru, který převede text na papíru do textového procesoru - Wordu, LibreOffice,...) není nutné)

A na hledání na netu, už taky jsou automatizované systémy

Je mi líto, že jsem nepotěšil a že se cítíte jako za průmyslové revoluce, kdy lidi ve strachu o práci ničili stroje ve fabrikách.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

JJ, přepisování textů vyžaduje základní znalosti pravopisu.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava