alesherino

Nevíte někdo název filmu ?

Viděl jsem ho už dávno a nemůžu si vzpomenout na název.
Příběh byl o teenagerech. Byl tam myslim jeden šikanovanej kluk. Kterýmu se líbila holka která se bavila s nějakýma šikanátorama. Pak jednou toho kluka potkali venku. A ta holka ho zabila, hodila do žumpy. A pak jeho duch jí pronásledoval. Ta holka se pak nějak začala kamarádit s jeho rodinou. Poslední scéna byla jak ta holka si hraje na pláži u jezera s jeho mladším brachou. A on je v pozadí sleduje…

Tohle je tak zhruba co si pamatuju už je to víc jak 10 let co jsem to viděl.
Děkuji za vaší pomoc… :)

Odpovědi
Disraeli

Podle obsahu to trochu připomíná film Přehlížený (2007), ale není to on. Hledal jsem filmy s podobnou tématikou, no nenašel jsem.

alesherino

DISRAELI
Jo to je ono. Děkuji
Tak jsem si to pamatoval uplně jinak :D
Děkuju moc <3

Disraeli

Třeba se ti spletly nějaké 2 filmy dohromady. :D

alesherino

Jo taky si myslim :D

Disraeli

Tak už jsem to viděl, docela to ušlo. :D Akorát se ti trochu popletly postavy a na tom konci to byl naopak on s jejím bráchou. ;)
Dobrý, jen ten konec to mohlo mít trochu lepší… čekal jsem, že ta holka přežije.

Disraeli

I KDYŽ možná jsi viděl jiný, ale podobný film. Někdo totiž kdesi psal, že v jiném filmu naopak zemřel on a ona přežila. MOŽNÁ je to Den osynlige (2002), což je původní verze/předloha tohoto filmu – ale myslím, že nemá cz dabing.