Avatar uživatele
Taisu13

Neznáte někdo název filmu?

Zdravím, rád bych se podíval na jeden film, co jsem viděl už velmi dávno, ale vůbec si nemohu vzpomenout na jméno a po dlouhém hledání jsem jej ani nikde nenašel.. A tak zkouším své štěstí zde :D

Pamatuji si, že to začínalo smrtí otce od rodiny. Bylo to v místě s loděmi a možná to byla vražda, která se zakamuflovala, to si nevzpomínám :D Manželka – vdova se s dětmi ( myslím, že to byly dvě holčičky) stěhuje do nového bytu. Tady potká novou starší sousedku, která maluje obrazy. Příběh nějak plyne dál a vzpomínám si, že na konci tahle sousedka hlídá jednu z dcer, protože matka s tou druhou odjede. Myslím, že se pak zjistí, že toho otce zabila tahle paní a zkusí s nožem nahánět i tu dceru :D Dopadne to vcelku dobře, ale myslím, že někoho při tom pobodá ( staršího pána, ale přežije).

To je vše, co si pamatuji, tak snad to dává smysl a někdo mně pomůže :D Předem děkuji :)

Jo a vzpomínám si, že rok natočení je něco okolo 2005.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Mc Merkurion, Domaldo před 1635 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Zdá se, že popisujete film „The Good Neighbor“ (Dobrá sousedka) z roku 2001. Tento thriller je o matce se dvěma dcerami, která se přestěhuje do nového bytu po smrti svého manžela. Její nová, sebevědomá sousedka je starší paní, která vlastní galerii a maluje obrazy. Matka se stává podezřelou ze smrti svého manžela a sousedka se postará o její dcery. V závěru filmu se odhalí, že sousedka je vrah, který se pokouší zabít jednu z dcer nožem.

Nicméně, některé detaily (například scéna s konfliktem na konci filmu a pravděpodobné období vydání) se mohou lišit, takže to nemusí být 100% souhlas. Pokud je možné poskytnout více informací, pomože to lépe identifikovat titul filmu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek