kamilsad

Právě nám tady prolétl nad barákem Grippen. Nevíte někdo, co se děje?

Nejlepší odpověď
elkon

Kdyby měl ploutve, tak bude plavat. Tak ho nech letět a nebuď vyplašenej.

Další odpovědi
jirka F

To oni jenom kontrolují jestli máš na sobě roušku.Si tedy myslím já.

Alesh

My? Asi bombardujou koronavirus. 🙂

Hufnágl

Kde bydlíš, ve Švédsku?

led

Testujú najnovší objav, likvidácia CORONA19 silným zvukom.

Nepíšete pod akým štátnym označením letel. Pokiaľ to bol jeden z prenajatých Grippenov v službách českého armádneho letectva, tak máte možnosti:
a – plnil úlohy výcviku pilotov a leteckého personálu
b – plnil úlohy pravidelného bojového letu
c – už zase niekde filmári nakrúcali
d – mimoriadny let
e – tak toto nezožerie ani vôl: „COVID19 sa naučil pilotovať a ukradol lietadlo“