Zlatý

Nevíte, kterej pátek bude mít Alza Black Friday s až 80% off??

Já to měl původně nějak spojený s Vánocemi, ale ukazuje se, že jsem se ošklivě mýlil.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já ti nevím, v žádném kšeftu kam jsem kdy přišel, o nějaké černém pýtku nikdy nevěděli. Ani o pátku. Alzák zas kecá a imrvére otravně. Zapleštit jak žabu, sviňu jednu!

Další odpovědi:

Stříbrný

Držím se hesla, že čím halasnější reklama tak většinou pro zákazníka či spotřebitele žádné výhody nepřináší. Slevy v jakýchkoliv obchodech, eshopech, bankách ad. se musí vždy provozovatelům vyplatit, jinak by to nedělali. Vždy je tam je nějaké ale, které není na první pohled viditelné, nebo je úmyslně skryto.

Pokročilý

O takové hlouposti se nezajímám, protože to co se nabízí v reklamě tímto způsobem, potažmo ve slevě jsou neprodejné ležáky. Dobré zboží se prodává i bez reklamy. Něco jiného jsou cílené slevy u zboží, u kterého např. bude končit prodej, protože končí výroba.

Zlatý

vždycky si ty jejich údajné slevy srovnejte s běžnými cenami na zbozi.cz nebo heureka.cz a zjistíte, že se stejně o žádné slevy nejedná ... to jen alza je po zbytek roku ve srovnání s ostatními eshopy holt jen tak drahá, že když jednou za čas zlevní dostane se v podstatě na ty ceny, které má leckterá konkurence celý rok.

Diskuze k otázce

Zlatý

zjentek

Totiž ty reklamy s devastujícím účinkem na plynulý chod stránek dělaly tenhle server trapným už ve ST, ČT a PÁ, jenže PÁ se pak přehnal a dnes je PO a Black Friday JE TU ZAS! Tak kterej PÁ má bejt "TEN" PÁ? A zhasnou pak tu reklamu?

Zlatý

Kepler

Víš co, na reklamy se vyser! Buď propagují něco předraženě, nebo jde o podvod. To je celé!

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 5589
Zlatý led 2986
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý annas 2527
Zlatý briketka10 2451
Zlatý Kepler 1863
Zlatý marci1 1838
Zlatý quentos 1709
Zlatý iceT 1586
Zlatý mosoj 1586

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.