Avatar uživatele
zjentek

Nevíte, kterej pátek bude mít Alza Black Friday s až 80% off??

Já to měl původně nějak spojený s Vánocemi, ale ukazuje se, že jsem se ošklivě mýlil.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Kepler před 1809 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Já ti nevím, v žádném kšeftu kam jsem kdy přišel, o nějaké černém pýtku nikdy nevěděli. Ani o pátku. Alzák zas kecá a imrvére otravně. Zapleštit jak žabu, sviňu jednu!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
suaeda

Držím se hesla, že čím halasnější reklama tak většinou pro zákazníka či spotřebitele žádné výhody nepřináší. Slevy v jakýchkoliv obchodech, eshopech, bankách ad. se musí vždy provozovatelům vyplatit, jinak by to nedělali. Vždy je tam je nějaké ale, které není na první pohled viditelné, nebo je úmyslně skryto.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

O takové hlouposti se nezajímám, protože to co se nabízí v reklamě tímto způsobem, potažmo ve slevě jsou neprodejné ležáky. Dobré zboží se prodává i bez reklamy. Něco jiného jsou cílené slevy u zboží, u kterého např. bude končit prodej, protože končí výroba.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

vždycky si ty jejich údajné slevy srovnejte s běžnými cenami na zbozi.cz nebo heureka.cz a zjistíte, že se stejně o žádné slevy nejedná … to jen alza je po zbytek roku ve srovnání s ostatními eshopy holt jen tak drahá, že když jednou za čas zlevní dostane se v podstatě na ty ceny, které má leckterá konkurence celý rok.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Totiž ty reklamy s devastujícím účinkem na plynulý chod stránek dělaly tenhle server trapným už ve ST, ČT a PÁ, jenže PÁ se pak přehnal a dnes je PO a Black Friday JE TU ZAS! Tak kterej PÁ má bejt „TEN“ PÁ? A zhasnou pak tu reklamu?

před 1809 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Víš co, na reklamy se vyser! Buď propagují něco předraženě, nebo jde o podvod. To je celé!

před 1809 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek