Kiki_na1

Nevíte kolik by stála výměna prasklého ochranného skla u kamery telefonu? A nějaké levné pobočky, které doporučíte?

Můj telefon je značky Xiaomi

Nejlepší odpověď
Dochy

Ochranné sklo si vyměníš sám, koupíš za 100–200kč. (případně Ti ho nainstalují přímo v prodejně za 0–100kč, pokud si sám netroufáš)
Pokud máš rozbitý displej, tak výměna (co jsem tak před časem zjišťoval u jiných zařízení) Tě vyjde tak na 1000–2000.
U svého tabletu jsem se rozhodl, že ho nechám dosloužit, že cena opravy neodpovídá současné ceně srovnatelného tabletu.

Další odpovědi
Lgee

Je lepší si koupit rovnou mobil nový

elkon

Dochy, ona nechce sklo na displeji, ale na kameře, jestli to chápu dobře, má rozbitou tu čočku.

Kiki_na1

Nemám rozbitou čočku jenom ochrane sklo u kamery

elkon

Ochranné sklo u kamery je co? Kamera je vzadu, vepředu je displej.

Dochy

Mno jo, informace o kameře tam původně nebyla.
Většina současných telefonů má kamery na obou stranách. Můj současnej dokonce schovanou v displeji. Mno vlastně ani schovaná není 😉