zjentek

Nevíte, k čemu všemu jsou dobrý ty kalorický tabulky (viz novinky), kde se teď můžu registrovat heč zdarma?

Zdejší novinky- kaloriské tabulky.

Ono totiž takhle- kalorické tabulky deklarují, že aplikace umožní snadno a zdarma ukládat veškeré snědené potraviny, jenže já kdesi slyšel, že mnohem komfortnější pro organismus je snědené potraviny moc neukládat, ale rovnou je radši pálit! Já se asi přihlásim a mrknu, jak to pracuje. ;)

Odpovědi
ivzez

Perfektní otázka!
Přiznám se, že od Vás bych ji byla nečekala.

Také jsem kdesi mnohokrát slyšela i četla, že pro organismus
je mnohem výhodnější snědené potraviny moc neukládat. (–:

annas

Tak jste se přece dočkal. -)

zjentek

…a čeho? -)