Avatar uživatele
zjentek

Nevíte, co je to za model „škodovky“, který prezident obdržel k narozeninám?

Nevíte, co je to za model škodovky, který eMZák obdržel na geburstag? Nepoznám to a ano, hledal jsem, než jsem se zeptal.

Mám na mysli model, který mu předává zástupce Škody ručně v boxu z plexi >>>https://ww­w.novinky.cz/do­maci/clanek/ze­man-dostal-pri-oslave-75-narozenin-dve-skodovky-40298056?dop-ab-variant=4&seq-no=1&source=hp

(Jako sběratele amatéra mě to celkem štve, zvláště když obržel další DVA ŠKODYLAKY V ŽIVOTNÍ VELIKOSTI!)


Ještě jednou detail poptávaného modelu škodylaku >>>https://d15-a.sdn.szn.cz/d15/c_im­g_F_J/mhpDqs.jpeg?fl=cro­,0,46,1280,720%7Cres,102­4,,1%7Cwebp,75 pro méně bystré odpovídající (nebudu jmenovat).

Zajímavá 0 před 1682 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cochee

Řekl bych, že to bude některý ze Superbů, podle tří bočních oken. 919 má ale dělené zadní okénko, 640 zas nemá ten „hrb“ na zádi, co má ten dřevěný model. Ale má tam rezervní kolo, tak může bejt, že některé 640 měly to kolo zakrytované. Hledej dál 🙂

Šmarjá, vy fackt ty otázky nečtete? Kór teď po doplnění otázky je zcela jasné, že se na POJÍZDNÉ MODELY NEPTÁ!!!

Upravil/a: cochee

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Hele, tak nebo tak je to pořád nejvyšší představitel státu. Beru to od něj jako DOBRÝ počin, že užívá auta domácí provenience, chtěl bys, aby snad jezdil v Rollsu nebo Cadillacu? (rozpočet na to má) ;)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Je to taky Superb, ale předválečný https://1gr.cz/fot­ky/idnes/14/042/s­ph/HIG529585_14_Su­perb.jpg
Je to trapné, někteří kolegové pořádně nečtou otázky…

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Dtyk to tam píšou hned v úvodu… Superb III. a Kodiaq.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

https://www.li­dovky.cz/domov/ze­man-je-stale-verny-skode-superb-od-zastupcu-automobilky-prevzal-uz-osmou.A190928_145­020_ln_domov_e­le

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

Dudu, Edison: Pánové sorry, ale už z prvního znění otázky bylo jasné o který model Zjentekovi jde. Tedy pokud si na Novinkách někdo nehrál z obrázky – což ale tentokrát nepředpokládám, přestože se to na tom servru poměrně běžně děje.

před 1681 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Cochee, pak je ovšem špatně postavená věta otázky. Tazatel má na mysli nejspíš „model které škodovky mu předali“… tak by to znělo naprosto jasně.

před 1682 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Já jsem hned od začátku myslel na to zmenšené auto v plexiskle. Kdyby šlo o velké opravdové auto, nepsal by zjentek v jednotném čísle (auta potažmo modely aut byla/byly 2) a taky by nepsal „prezident obdržel“ – on je zcela jistě neobdržel, jen je dostal do užívání a jsou určitě lízačkové.

před 1681 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

Klidně se mohl ptát jen na jedno z těch aut. A nevím, proč by je nemohl obdržet. Tys nikdy neobdržel auto? Ono totiž není podstatné, co kdo myslel, ale podstatné je, co napsal. Čili pohoršování se nad tím, že někdo nečte otázky je nesmysl, měl ses pohoršit nad tím, jak je otázka postavena.

před 1681 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Ale běž… Tohle je polemika hodna tak dudua..

před 1681 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

@cochee: hmm… a myslíš, že je ten model ze dřeva? (;

před 1682 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Dudu, ezli myslíš model Škoda Hispano-Suiza, tak TO NENÍ ON! No a o jiným modelu v tvým linku nepíšou. Čili někdo z nás dvou bude OPĚT za chuja a obávám se, že já to tentokrát nebudu!

před 1682 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

Zde už slova přestávají platit, chtělo by to někomu dát pár facek, což bohužel není prakticky proveditelné. Navíc už jsem na to moc starý.

před 1682 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1681 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Edison, tydle modely mu nepodali ručně v boxu z plexi, myslím…

před 1682 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek