Nevím, jak je to s mým dluhem?

Dobrý den, v roce 1996, jsem měl zaplatit pokutu od policie za alkohol 13000 kč, jelikož jsem na ni neměl, tak mi dali měsíční splátky 1000 Kč. Zaplatil jsem 6000 Kč, ale od té doby už jsem neplatil nic. Na zaplacení pokuty mi bylo vyněřeno 13 měsíců. Od té doby jsem nedostal žádné oznámení o nějakém dluhu, když jsem si půjčoval na dům, tak mi beze všeho půjčili i od SFRB. To bylo v roce 2006.Dnes je to dobře 12 let,od nejzažší možné doby zaplacení, nic nepřišlo a když jsem volal na fin. úřad, zeptal jsem se na výpis o bezdlužnosti, tak mi řekli, že mi ho klidně dají, že u nich žádný dluh nemám. Chtěl bych se zeptat, jestli tento dluh už je promlčen, nebo kde bych zjistil co a kolik mám zaplatit a jestli mi všichni řeknou, že nic nedlužím, tak mohu být klidný a nebo po kolika letech se dluh promlčuje. Děkuji.

Nejlepší odpověď
iceT

podle me s timto fin.urad nema nic spolecneho.byt vami,zasla bych si primo na policii a radeji se zeptala.je docela dobre mozne,ze za par let si na vas nekdo vzpomenene,a pak budete muset zaplatit treba castku nekolikanasobnou.to znamena dluh+penale a kdovíco jeste navic.

Další odpovědi
Čarodějnice

Obrat te se na celní úřad.