led

Nevidel niekto škodnú na tejto stránke? Skrýva sa tu pod menom Nancy Wilson. Výzva pre admina: zase je tu škodná!

Nevidel niekto škodnú na tejto stránke? Skrýva sa tu pod menom Nancy Wilson. Výzva pre admina: zase je tu škodná! zase je tu škodná!

Toto nepovažujte za otázku je to výzva pre admina. zase je tu škodná!

Už tu bol dlho kľud, dúfam, že nikto nepovie, „to Putin“, …protože Ukrajina"

Dodatok:
To meno bolo použité vo vnútornej pošte tejto stránky.

Nejlepší odpověď
quentos

Škodná je tu už dávno a adminovi je to jedno.

Další odpovědi
elkon

Zatím ne a co provádí škodného?

hapiky

Dostal jsem už od N.W. několik emailů, Hned jsem jej vymazal.

zjentek

Po mě jde Elena Davis! Chce share photos (no ta kura neví do čeho ide)! (;

Krupice

Ne, neviděl jsem nikoho se jménem Nancy Wilson, možná se Vám to jen zdálo. A kdyby tu takový člověk byl, pak ano, může za to Putin a jeho pátá kolona.

_Bůh_

Čobolové se probrali

df

Tady něco smrdi

Odpovědi.cz

Děkujeme za upozornění. Ani jeden z těchto profilů veřejně nevystupuje. Pokud vám cokoliv nevhodného chodí do soukromých zpráv, napište nám to prosím na info@odpovedi.cz a vyřešíme to.
Zatím jsme tam od nikoho žádné upozornění bohužel neměli.
Tyto dva profily už jsou tedy blokované.

led

Admin budíček! Pribudla aj ďalšia škodná.
Elena112