no107064

Neví někdo, kdo vyrábí tento díl na octavii?

Co chci: Je to díl pro Octavii 1, je to podspoiler pod přední nárazník (verze po faceliftu).
Popis: podspoiler je, dá se říct, kopie spodku nárazníku RS, jen to není celý díl, ale jen spodní část, která zasahuje do půlky průduchů. Obyč. nárazník s tímto doplňkem vypadá skoro identicky jako originál RS nárazníku, jen tam má v půlce těch průduchů přechod, jak je nasazený přes spodek nárazníku.
Neví někdo kde se toto dá sehnat, ať už nové nebo použité nebo aspoň, která firma toto vyráběla?
Děkuji

boreczech: nene, toto není ten díl, s tím dílem to vypadá až na ten přechod přesně jako origo RS nárazník, ale díky

Odpovědi
anonym

co třeba tohle
http://www.tuning-no1.cz/zbozi/31653-skoda-octavia-i-1u-00-04-predni-podnaraznik