plebs

Neutrální pohlaví rodný list co se píše v kolonce pohlaví?

Dítě ve věku okolo 4 let se rozhodne kým je a poté rodiče konají.
Zdroj. Americká televize NBC News.

Nejlepší odpověď
Pepa25

Nic. U nás jiné pohlaví než mužské nebo ženské nelze do rodného listu zapsat a v jiných zemích zase nemají rodné listy.

Další odpovědi
elkon

Zřejmě další hovadina zpoza oceánu. O právech dítěte u nás můžeme číst zde:https://www.law­.muni.cz/sbor­niky/dp08/files/pdf/ob­can/hruba.pdf

Rokio

Elkon píše nesmysly. Dítě je způsobilé k právním úkonům podle svého věku.

Šestileté dítě si může koupit lízátko, ale nemůže si koupit kolo. Desetileté dítě si může koupit kolo, ale nemůže si udělat řidičák na motorku. Šestnátiletý puberťák si může udělat řidičák na motorku, ale nemůze si vzít hypotéku. Osmnáctiletý dospělák si může vzít hypotéku a může dělat všechny ostatní právní úkony.

Drap

Píše se podle pohlaví s kterým se narodí. Rodný list se vypisuje v podstatě ihned po porodu. Novorozenec se neni schopen rozhodovat-

plebs

Pepa25 já měl iluze že se tam napíše obojetné, nebo ráno mužské večer ženské

Ametyst

Elkone, až zvládneš angličtinu, otevře se ti dalších 90 % internetu. Pak zjistíš, jaká zvěrstva páchají Demokrati za Bidena ve školství i v předškolní výchově. Je to šílenost, a rodiče se bouří. Rozklad rodiny na příkaz vlády.

elkon

Mě americké hovadiny nezajímají. To jen u nás jsou z toho někteří „na větvi“ a lezou Americe do zadku. Nejraději by u nás rozhodovali podle amerických zákonů. Já k životu Ameriku nepotřebuji.