Kazatel

Nepřipomíná Vám to nápadně něco?

Nejlepší odpověď
Filip84

Jo: že lidská blbost a malost je věčná! 🙂

Další odpovědi
Alesh

Situace ohledně plynu přepsaná do rádoby jinotaje.

Pepa25

Že to Helmut kupuje od Máši je spekulace Pepy, který nemá rád Helmuta, ale v minulosti nebyl dost prozíravý, aby se domluvil s Jensenem o záložních dodávkách 😉

led

Pepa25, tá definície je krásna. Tá definícia spolu so zjentkovým komentárom mi silne pripomína učebnicu politickej ekonómie.
zjentek, dávam +1db (diskusný bodík).

zjentek

PepaN, já si myslím, že na světě zavládne klid, pohoda a pořádek (chápej jako ráj), až lidé jako ty nebudou. Prostě nebudou. 🤷‍♂️ Dřív to fakt nejde!