autacek

V hotelu v Hurgádě zemřeli za nejasných okolností dva lidé. Bude jejich dcera také souzena, že je odpravila elektřinou?

https://zpravy­.aktualne.cz/zah­ranici/britove-evakuuji-300-turistu-z-hotelu-v-hurgade-kde-zemreli/r~ccd5324­0a79f11e8a4d90cc47ab5f12­2/

Nepřipomínají Vám ta záhadná úmrtí nápadně něco? Jen reakce Britů je trochu jiná, než ta naše.

Nejlepší odpověď
Drap

V tomto případě se jedná o občany Británie. Na vině nemůže být tedy nikdo jiný, než Putin

Další odpovědi
yuko

Napadlo me totez.

aliendrone

Nebude! Proč? Samozřejmě proto, že je odpravil Putin! Důkaz nalezen v telefonu jedné z obětí > v aplikaci je Luidolfova konstanta „π“, což je trapně maskované písmeno azbuky „Π“ (v latince P jako PUTIN!!!)

Otráveni byli jedem „staryčok(L)“, protože „novičok(L)“ je už provařenej! ;) :D :D

Kryšpín

Nejsou to trojitý agenti ?

ivzez

Myslím, že dcera souzena nebude.
I ruské zaměstnance ambasád přece vyhostili,
aniž by byl znám útočník…

xxx3

možná jsem úzkoprsý, ale připadá mi to jako poněkud nevkusný vtípek…